Skrytý diktafon v USB flash disku s hlasovou aktivací

Praha 27. 7. 2016 – Diktafon MQ-U300 je určen pro diskrétní, podezření nevyvolávající, nahrávání rozhovoru, odposlech, monitorování kanceláře nebo kontrolu bytu. Tento model se vyznačuje velmi vysokou kvalitou zpracování, jednoduchou obsluhou, kvalitou zaznamenávaného zvuku ale především dlouhou výdrží. USB diktafon MQ-U300 je napájen zabudovaným li-polymerovým akumulátorem s kapacitou 180 mAh, který umožňuje nepřetržité nahrávání po dobu 15 hodin. (TZ)

Skrytý diktafon nabízí funkci automatického nahrávání aktivovaného zvukem – když jeho intenzita vzroste nad 60 dB, začne diktafon nahrávat. V tomto režimu zařízení pracuje až po dobu 25 dní! Velmi důležitou výhodou je možnost činnosti po připojení k napájení, např. ponechání diktafonu v USB portu zapnutého počítače. To umožňuje pokračovat v nahrávání a zároveň činí dobu, po níž bude zařízení v provozu, nezávislou na baterii diktafonu. Data se ukládají ve formátu mp3 (64 kbps) do vestavěné paměti s kapacitou 4 GB, což umožňuje uložit až 144 hodin nahrávek. Po připojení k USB portu počítače je zařízení rozpoznáno jako vyměnitelný disk a uživatel má přístup ke všem nahrávkám (nebo libovolným jiným souborům) na jakémkoliv počítači bez nutnosti instalovat další software nebo ovladače. K obsluze zařízení postačí jeden neviditelný přepínač. S jeho pomocí může uživatel spustit stálé nahrávání nebo nahrávání s aktivací zvukem, případně diktafon vypnout. Stav nabití akumulátoru je signalizován LED diodou (jen v okamžiku spouštění, během nahrávání není dioda aktivní, aby nevzbuzovala podezření).

Díky důmyslné kamufláži v podobě běžného flash disku, skvělé kvalitě provedení, výkonnému napájení a funkci aktivování zvukem je MQ-U300 diskrétní diktafon, který se osvědčí při mnoha způsobech použití, jak v domácnosti, tak v kanceláři, ale i k profesionálnějším úkolům – s úspěchem ho používají detektivové a bezpečností služby při operačních činnostech. Veškeré funkce byly navrženy tak, aby umožňovaly diskrétní činnost, která nevzbudí podezření.

Cena a dostupnost:

Diktafon MQ-U300 je na českém trhu dostupný prostřednictvím internetového obchodu www.spyshop24.cz

Koncová cena včetně DPH je 2 260 Kč

Technické specifikace USB diktafonu MQ-U300

Vestavěná paměť 4 GB

Délka nahrávání 144 h

Aktivace nahrávání zvukem

Zabudovaný mikrofon mono dosah až 10 m

Pásmo přenosu 30Hz ~ 11kHz

Formát nahrávek MP3

Vzorkovací frekvence 22,05 kHz

Kvalita nahrávek (bit rate) 64 kbit/s

Dekodér A/C 16 bit

Vestavěný akumulátor Li-Poly 180mAh

Síťové napájení: DC 5V / 1A USB

Nahrávání po připojení k napájení

Výdrž akumulátoru – nepřerušované nahrávání: 15 h

Vyčkávání v režimu aktivování hlasem: 25 dní

Délka dobíjení 2 h

Rozhraní PC USB 2.0 High Speed

Podporované systémy Windows ME, 2000, XP, Vista, 7, 8, Mac OS X, Linux

Rozměry 68 × 10,5 × 20 mm

Hmotnost 13,2 g

Firma Spy Shop působí na trhu od roku 2007. Zaměřuje se na prodej detektivních nástrojů, které slouží ke sledování a ochraně proti sledování a také k získávání či ochraně informací nebo ochraně majetku. Cílem je zajistit zákazníkům vysokou kvalitu zařízení a profesionální poradenství. Odborně proškolený tým zaručuje individuální přístup, díky čemuž se SpyShop těší důvěře stále větší skupiny zákazníků.