Wargamingstore.com: Od 8. srpna Wargaming spouští oficiální e-shop

Paříž, 8. srpna 2016 –  Wargaming dnes oznámil spuštění svého oficiálního e-shopu pro Evropu WargamingStore.com. E-shop jsme vytvořili společně s ESL. Internetový obchod je naší odpovědí na prosby našich hráčů a fanoušků, kteří chtějí najít všechny produkty pěkně pod jednou střechou. Naše hry World of Tanks, World of Warships, ale také Master of Orion a produkty naší Wargaming League, to všechno najdete na právě spuštěné, e-shopu. (TZ)

Ověřte si to na www.wargamingstore.com.

„Našich hráčů si na Wargamingu vážíme víc, než cokoli jiného. Chtěli jsme na jednom místě všechny produkty z našich největších her pohromadě. Společně s ESL jsme se rozhodli přinést to nejlepší. A na Gamescomu ukážeme lidem opravdový obchod, kde si lidé budou moci pořídit to, co znají na našem e-shopu,“ uvedl Markus Schill, generální ředitel evropské divize Wargamingu.

E-shop nenabídne pouze klasické propagační předměty, ale přináší skutečně široký sortiment zboží, od oblečení a sběratelských předmětů až po produkty od značek jako Razer a Italieri. ESL navíc vytvořila svou vlastní řadu produktů s exkluzivními vzory založenými na populárních titulech Wargamingu.

„Vítáme příležitost, že můžeme rozšířit úzkou spolupráci s Wargaming mimo již zaběhnutou tradici Wargaming League. Rozvíjející se e-commerce a současně s tím jdou oděvní výrobky na ESL Shopu. Jsme si jisti, že tak můžeme poskytnout  svoje zkušenosti evropským fanouškům Wargamingu a společně s tím nabídnout stávající licencované produkty i zbrusu nové a exkluzivní řžady oblečení,“ říká výkonný ředitel ESL Heinrich Zetlmayer.

www.wargamingstore.com bude v době launche lokalizován do anglického, německého a polského jazyka. Na internetovém obchodě mohou nakupovat lidé z celé Evropy.

Wargaming a ESL navíc shop ve své „kamenné“ podobě přivezou na Gamescom. Navštívit jej můžete v hale 5 na stánku E010. Zákazníci si na vlastní oči budou moci prohlédnout všechny Wargaming produkty. Skutečnou lahůdkou pak bude krabicová verze Master of Orion a exkluzivní emblém World of Tanks.

###

O společnosti Wargaming

Wargaming je oceňovaný tvůrce a vydavatel online her. Je jedním z lídrů na trhu free-to-play MMO. Společnost byla založena jako soukromá společnost v roce 1998 a k dnešnímu dni vydala více než 15 herních titulů. V současné době se Wargaming zaměřuje na tvorbu válečných týmových MMO her věnovaných válčení první poloviny 20. století zahrnující obrněné World of Tanks, vzdušné souboje World of Warplanes a námořní World of Warships. Tyto tři propletené tituly spolu tvoří společný herní svět integrovaný v rámci portálu www.wargaming.net.

Společnost dále uvedla  World of Tanks na Xbox a World of Tanks Blitz na mobil a tablet. V roce 2014 resp. 2015 představil World of Tanks na Xbox epické bitvy tank proti tanku i konzolovým hráčům a nabídl první multiplatformní herní zážitek pro Xbox 360 a Xbox One. V roce 2016 vydal Wargaming World of Tanks pro PlayStation®4 a pokračuje tak v dobývání světa konzolí.

Official website: