Česká pobočka EMC nyní nově nabízí řešení a produkty divize VMware

Praha, 9. srpna 2016:  EMC Czech Republic, tuzemská pobočka společnosti EMC Corp., dnes oznámila, že získala povolení nabízet a prodávat řešení a produkty společnosti VMware na českém a slovenském trhu.  V současné době tak mohou prodejní týmy EMC Czech Republic nabízet veškeré softwarové produkty v portfoliu společnosti VMware, která je nezávislou divizí společnosti EMC Corp., majoritního akcionáře VMware.  (TZ)

„Nabídka produktů a řešení firmy VMware posiluje postavení EMC Corp. na českém trhu a lépe nám umožňuje koordinovat významné projekty s našimi kolegy z české pobočky VMware.  Rovněž můžeme sdílet obchodní kontakty a efektivněji připravovat projekty pro naše zákazníky. Ti tak získají komplexní řešení pro ukládání a správu dat, včetně nejnovějších technologií v oblasti virtualizace serverů a IT infrastruktury,“ komentuje novou příležitost, Jiří Sven Svěrák, ředitel české pobočky EMC Corp.

O společnosti EMC

Společnost EMC Corporation je globálním lídrem, který umožňuje firmám a poskytovatelům služeb transformovat jejich každodenní fungování a poskytovat IT jako službu. Základem této transformace je cloud computing. Prostřednictvím inovativních produktů a služeb společnost EMC urychluje přechod ke cloud computingu, a napomáhá tak IT oddělením ukládat, spravovat, chránit a analyzovat jejich nejcennější aktiva – informace – dynamičtějším, důvěryhodnějším a nákladově efektivnějším způsobem.

Společnost EMC Czech Republic je tuzemskou pobočkou americké společnosti EMC Corporation, vedoucí světové firmy v oblasti produktů, služeb a řešení pro ukládání a správu informací. V České republice je EMC zastoupena od roku 1999 a mezi její klienty patří mimo jiné přední české telekomunikační společnosti a finanční instituce. Informace o produktech a službách společnosti EMC naleznete na adrese www.emc.com.