Deník Blesk opět nad milionem čtenářů!

Dle posledního měření Media projekt, uveřejněného dne 11.8. 2016, mezi deníky vydávanými v ČR jediné deníky – a to Blesk a Sport – stouply ve čtenosti v meziročním srovnání (1. a 2. Q 2015 vs. 1. a 2. Q 2016). Deník Blesk je opět nad milionem čtenářů! (TZ)

Ačkoli si ostatní tituly v meziročním srovnání pohoršily o –2 až –8 %, deník Blesk si s přehledem udržuje více než milion čtenářů a deník Sport atakuje hranici téměř 300 000 čtenářů.

Deník Blesk, nejčtenější deník u nás, se opět dostal nad 1 milion čtenářů, přesně na 1 002 000 čtenářů, a vzrostl meziročně o 1 %. Stvrdil tak své postavení deníku s největším čtenářským zásahem v Česku.

Deník Sport dokonce meziročně narostl o 7 % na 288 tisíc čtenářů. Kontinuálním nárůstem čtenářské základny tak jen potvrzuje svoji pozici trojky na trhu mezi celostátními deníky.

CZECH NEWS CENTER a. s. je nejsilnějším mediálním domem na českém trhu, který prostřednictvím svých produktů oslovuje téměř 3,5 miliónu čtenářů tisku a téměř 4,5 miliónu návštěvníků internetu. Desítky tisíc dalších využívají ostatní digitální produkty a aplikace CNC. Časopisy Reflex, Svět motorů a ABC získaly ocenění v soutěži Časopis roku 2015.

Mezi další úspěšné projekty patří BLESK mobil – nejsilnější virtuální operátor v zemi, BLESK peněženka – první dobíjecí platební karta v ČR, a BLESK energie – úsporný dodavatel plynu a elektřiny. Pod společností působí také tiskárny s názvem CZECH PRINT CENTER a.s.