Synology uvádí RackStation RS3617xs

Spolehlivé, centralizované úložné řešení navržené pro náročná pracovní prostředí (TZ)

Tchaj-pej, Tchaj-wan, 11. srpna 2016. Synology® Inc. dnes ohlásilo uvedení RackStation RS3617xs – robustního a škálovatelného NAS serveru, který přináší vyšší pružnost a efektivitu pro velké podniky.

„Firmy dnes čelí zvyšujícím se na nárokům na úložiště“ řekl Michael Wang, produktový manažer v Synology Inc. „RS3617xs je firemní NAS řešení vybavené pokročilými technologiemi a komplexními nástroji pro velké a rozšiřující se podniky, které pracují s velkým množstvím dat.“

Díky 4jádrovému procesoru o taktu 3,3 GHz může RS3617xs nabídnout výkon přes 3 263 MB/s sekvenčního výstupu či 333 941 IOPS při konfiguraci RAID 5 a aktivované agregaci linek na 10 GbE připojení. RS3617xs přichází s duálními PCIe sloty, jež každý podporují až dvě 10 GbE NIC karty. Tím lze volitelně maximalizovat šířku pásma a odpovědět tak na vysoké datové nároky aplikací.

RS3617xs je postaven na robustním souborovém systému Btrfs s funkcí snapshotů a rychlou obnovou k bodům v čase, který zároveň hlídá porušení konzistence dat a zajišťuje vysokou úroveň integrity dat.

RS3617xs bylo navrženo jako flexibilní odpověď i na budoucí potřeby, jež jsou nyní těžké předvídatelné. Expanzní jednotky RX1217(RP) představují jednoduchý způsob, jak rychle rozšířit kapacitu až na 36 pevných disků. RS3617xs také zajistí spolehlivé a bezproblémové úložné řešení pro virtualizovaná prostředí jako VMware, Citrix a Hyper-V.

RS3617xs běží na DSM (DiskStation Manager), intuitivním operačním systému, který poskytuje širokou paletu aplikací pro lepší produktivitu vaší práce, ale také úplně nový zážitek z multimédií. S DSM můžete snadno synchronizovat soubory mezi různými zařízeními a cloudovými službami, přehrávat multimédia na DLNA televizorech či přes AirPlay® a Chromecast™ zařízení, ale také vytvořit domácí monitorovací systém. Synology bylo oceněno „PC Mag Business Choice Award 2013“ a získalo nejvyšší hodnocení v každém parametru testu včetně spolehlivosti, celkové spokojenosti, hodnoty a šanci na další doporučení.

Pro vice informací prosím navštivte  https://www.synology.com/products/RS3617xs.

Dostupnost

RS3617xs je nyní celosvětově dostupný.

Synology v kostce

Společnost Synology vytváří síťová datová úložiště, řešení pro IP monitoring a síťové prvky, jež přetváří způsob, jakým lidé spravují data, monitoring i síťové prvky v éře cloudu. Synology plně využívá výhod nejnovějších technologií, aby mohla poskytnout podnikům a domácím uživatelům spolehlivé a cenově dostupné řešení centralizovaného ukládání a zálohy dat, jejich sdílení a přístupu k nim na bez ohledu na platformu či polohu. Synology si klade za cíl dodávat výrobky s průkopnickými funkcemi a nejlepší zákaznickou podporou ve své třídě.