Tech Data má autorizovanou distribuci značky DICOTA

Praha, 15. srpen 2016Společnost Tech Data oznámila, že uzavřela nový kontrakt na autorizovanou distribuci produktů světoznámé značky DICOTA. Distribuční kontrakt platí od začátku srpna a to jak pro Českou republiku, tak i pro Slovensko. (TZ)

DICOTA navrhuje a vyrábí inovativní, odolná a stylová řešení a příslušenství pro osobní mediální zařízení. Portfolio výroby se rozprostírá od tašek, batohů, pouzder na notebooky, tablety a smartphony o řešení celých mobilních kanceláří. Produkty DICOTA se vyznačují vysokou kvalitou a chytrými detaily, které zvyšují jejich funkčnost a lépe dokážou ochránit v nich uložená zařízení.

Zákazníci společnosti Tech Data mohou už nyní vybírat ze 160 naskladněných druhů zboží. Celkem má Tech Data skladem na 7000 ks produktů této značky, které nabízí za nejlepší ceny na trhu a vybrané bude v nejbližších dnech prodávat za speciální promo ceny.

Produktovým manažerem odpovědným v Tech Data za značku DICOTA je Jakub Kulič.

O společnosti Tech Data Distribution

Firma Tech Data Distribution, s.r.o., je přední distributor výpočetní a komunikační techniky, digitální spotřební elektroniky a software pro český a slovenský trh. Společnost byla založena v polovině roku 1991 v Praze pod názvem Expert & Partner. V dubnu 1993 se stala součástí celoevropské distribuční sítě Computer 2000, vlastněné od roku 1999 americkou distribuční firmou Tech Data Corporation. V distribuční nabídce Tech Data Distribution naleznete produkty nejdůležitějších výrobců ze všech oblastí výpočetní a komunikační techniky. V březnu 2004 úspěšně proběhla integrace společnosti Azlan. K obsluze svých zákazníků využívá logistické centrum v Boru u Tachova, které v rámci Tech Data Corporation patří mezi největší na světě.

O společnosti Tech Data Corporation

Společnost Tech Data Corporation je předním světovým distributorem produktů, řešení a služeb v oblasti informačních technologií. Díky propracované logistice a službám s přidanou hodnotou pomáhá 105 000 prodejců ve více než 100 zemích světa efektivně uspokojovat požadavky koncových uživatelů na nejrůznější technologie. Společnost se umístila v žebříčku Fortune 500 na 108. místě a dosáhla tržeb ve výši 26,4 mld. USD za poslední fiskální rok, který skončil 31. ledna 2016. Více informací najdete na: www.techdata.com nebo na sociálních sítích Facebook a Twitter.