První klinika v Česku zavedla mobilní aplikaci s věrnostním programem

Praha, 17. srpna 2016 – Klinika Mediestetik jako vůbec první klinika v Česku nabídla svým zákazníkům mobilní aplikaci s věrnostním programem. Při každé návštěvě kliniky stačí během platby za ošetření předložit telefon s nainstalovanou aplikací, na níž budou načteny body z aktuální útraty, a to až do výše 17 % z hodnoty ošetření. Díky aplikaci má klient také přehled o aktuálních slevových akcích a nabízených odměnách, které může v rámci věrnostního programu čerpat. (TZ)

Ihned po stažení aplikace do chytrého telefonu získává zákazník konzultaci dle vlastního výběru zdarma. „Vážíme si našich klientů, a proto jim chceme poděkovat pravidelnými odměnami za jejich věrnost. Kromě tohoto programu se lze pomocí naší aplikace snadno objednat k lékaři, mít přehled o aktuálních akcích, dostávat speciální nabídky, které nikdo jiný nebude moci využít, či si přečíst online magazín naší společnosti,“ uvedl Jan Veselý, výkonný ředitel kliniky Mediestetik.

Zákazník Mediestetiku může získat 2 – 17 % z hodnoty ošetření, podle toho, jaká je celková výše útraty. Jeden bod se počítá jako 1 koruna, tudíž pokud bude vaše celková útrata například 15 000 Kč, s věrnostní aplikací dostanete zpět 3 % z částky (450 bodů). Za získané body je možné vybrat ošetření buď z nabízených akcí, nebo jimi zaplatit jakékoliv jiné ošetření, které klinika poskytuje.

Není nutné však šetřit celou částku, ale body lze zaplatit i část ošetření. Pokud tak má pacient na svém kontě 2 500 bodů a chce podstoupit například ošetření RegenPlazma v hodnotě 5 000 Kč, může 2 500 Kč zaplatit body a 2 500 Kč doplatit, navíc z těchto 2 500 Kč čerpá další body na svůj účet.

Mezinárodní síť klinik Mediestetik představuje již téměř dvacet let špičkové zdravotnické zařízení s důrazem na kvalitu a odbornost. V jejím portfoliu najdete profesionály v oboru dermatologie, stomatologie, ortodoncie, ale i ortopedie. Kromě kliniky na Senovážném náměstí v Praze, byla letos otevřena také pobočka v pražských Nových Butovicích a v Teplicích.

Mobilní aplikaci s věrnostním programem si můžete stáhnout v App Store, Google Play nebo Windows Marketu.

 

O klinice Mediestetik

Klinika Mediestetik Praha se řadí mezi první pracoviště svého druhu ve Střední Evropě. Zařízení disponuje špičkovým laserovým a technologickým zázemím světové úrovně, které nemá v České republice konkurenci. Předností Mediestetik je především jedinečné spojení unikátních moderních technologií a vysoce kvalifikovaného týmu předních odborníků s dlouholetou praxí a zahraničními zkušenostmi. Mediestetik klade důraz na prvotřídní kvalitu služeb – od odborného poradenství v elegantním, příjemném prostředí, až po individuálně poskytované a velmi diskrétní služby, které jsou přizpůsobeny dle potřeb a přání zákazníka.

Mediestetik Praha patří do mezinárodní sítě klinik, může se pochlubit profesionálním oddělením estetické dermatologie, stomatologie, ortodoncie a také ortopedie. Skupiny klinik Mediestetik také otevřela pobočku v Praze Nových Butovicích a v lázeňském městě Teplice.

Více informací získáte na www.mediest.cz nebo na www.facebook.com/Mediestetik.