Nový vysoce výkonný audiosystém od Sony rozzáří party

Svolejte kamarády a rozjeďte party s tímhle nabouchaným reproduktorovým systémem od Sony. GTK-XB5 je novinkou mezi audiosystémy s vysokým výkonem a díky MHC-V77DW se váš obývák nebo zahrada přenese do víru  klubu nebo na festival, na který se těšíte. Tento audiosystém s mohutným zvukem, živým osvětlením a snadným bezdrátovým připojením bude středem pozornosti. (TZ)

Tyto reproduktory s vysokým výkonem se ideálně hodí pro vyznavače EDM (elektronické taneční hudby), protože stiskem jednoho tlačítka můžete ještě víc zesílit basy. Ať už svojí oblíbenou skladbu hrajete jakkoli nahlas, vždycky si zvuk uchová svojí vysokou kvalitu a nikdy o nic nepřijdete, protože technologie DSEE (Digital Sound Enhancing Engine) upscaling obnoví kvalitu komprimovaných souborů. Aby se všichni ještě lépe bavili, můžete použít individuálně nastavitelné světelné efekty nebo si pohrát s různými zvukovými efekty, abyste svůj styl dotvořili.

Přinášíme basy

Technologie EXTRA BASS od společnosti Sony dodává vysoce výkonnému audiosystému XB5 sílu. Jedná se o další příspěvek k řadě EXTRA BASS a je bratříčkem oblíbené GTK-XB7. Má kompaktní design a je o 20 % menší a lehčí. Díky tomu se snadno přenáší. Také umožňuje pouštět stereo, ať už je umístěn horizontálně či vertikálně a přitom si pořád zachovává veledůležitou schopnost produkovat vysoký akustický tlak a zářivé světelné efekty.

Kromě stroboskopického světla, jehož pomocí vytváří svítící party reproduktor atmosféru, mění liniové světelné efekty barvu a synchronizují se s rytmem hudby, kterou právě hrajete. K černé, červené a modré variantě reproduktoru se nyní připojí i zelená, takže si určitě vybere každý.  

U tohoto audiosystému je možné používat aplikaci SongPal, díky níž můžete ovládat např. i světelné efekty přímo ze svého chytrého telefonu. Díky připojení přes Bluetooth® nebo NFC jedním dotykem už není potřeba kabelové připojení. Samozřejmě, že když se rozhodnete pro trochu tradicionalismu, můžete audiosystém zapojit i pomocí kabelu.

Co může být ještě lepší než jeden reproduktor, který je hvězdou večírku? Dva reproduktory – a díky funkci párování reproduktorů budete mít zvuk ve stereu. Když propojíte svůj audiosystém s dalším reproduktorem XB5 pomocí funkce Speaker Add, užijete si dvojnásobek zábavy se stejně úžasnou kvalitou zvuku.

Dodejte tanečnímu parketu osobitou atmosféru

Vyšší a výraznější audiosystém V77 má kompaktní design a jednoduché interaktivní ovládání. Když po zapnutí zaduní jeho mocné basy, stane se okamžitě tlukoucím srdcem každé party. Design aparatury šetří místo a díky kolečkům a držadlu se snadno dá umístit tak, aby se naplno využila  technologie Sound Pressure Horn dodávající basům sílu. Režim Fiesta zase optimalizuje hudbu tak, aby se zvuk šířil dále. To je ideální zejména pro zahradní party nebo grilování.

Přes Google Cast™ a Spotify Connect můžete díky vestavěné Wi-Fi využívat svoje oblíbené aplikace pro streamování. Díky možnosti bezdrátového propojení Wireless Party Chain můžete rozšířit prostřednictvím Wi-Fi audiosystém až na deset jednotek se synchronizovaným zvukem a světelnými efekty, aby byl váš zážitek z party maximální.

Prostorový světelný systém V77 osvítí různobarevnými paprsky světla synchronizovanými s rytmem hudby vše od podlahy až po strop. Ovládání systému gesty si zachovalo stejné interaktivní funkce jako u jeho předchůdce, MHC-V7D. Novinkou je design dotykového ovladače a speciální funkce nasvícení podle stylu. Vylepšený design má nyní povrch odolný proti polití, takže už se nemusíte obávat, když se někdo s drinkem až moc přiblíží.

Tento dokonalý audiosystém má vylepšenou konektivitu. Poskytuje možnost přehrávat hudbu z různých zdrojů, je opatřen výstupem HDMI Bluetooth® a NFC pro snadné připojení jedním dotykem. Kromě toho disponuje také audio vstupem, a vstupy pro CD/DVD, USB i dvěma vstupy pro mikrofony. To znamená, že tenhle audiosystém má úplně všechno.

Cena GTK-XB5 je přibližně 250€

Cena MHC-V77DW je přibližně 700€.

Oba produkty budou v obchodech dostupné od října 2016

Vybrané technické specifikace

Detailní specifikace nových produktů si můžete prohlédnout zde: GTK-XB5 a MCH-V77DW

http://www.sony.cz/ifa2016

O společnosti Sony

Sony Corporation je předním výrobcem v oblasti audio a video systémů, herních systémů, komunikací, zařízení a informačních technologií pro spotřebitelský segment i profesionální využití. Díky své nabídce hudby, videa, počítačových her, online zábavy a služeb má Sony pozici předního výrobce elektroniky a zábavního obsahu. Za fiskální rok končící 31. březnem 2016 společnost Sony vykázala roční obrat přibližně 72 miliard amerických dolarů. Globální webové stránky společnosti Sony: http://www.sony.net/