Expres.cz překročil milion reálných uživatelů

Expres.cz  za jedenáct měsíců své existence překročil podle odhadů z online databáze měření internetové návštěvnosti  NetMonitor  v srpnu milion reálných uživatelů. Jedná se o průnik za všechny platformy. Počet zobrazených stránek byl téměř 15 milionů. (TZ)

Počet reálných uživatelů dosáhl na počítačích přes 700 tisíc, na mobilních telefonech téměř 345 tisíc a na tabletech přes 137 tisíc.

„Jsem rád, že se čtenářům líbí náš přístup, který je v mnohém jiný, interaktivnější, zábavnější a dává větší prostor pro jejich názory. Už teď můžu slíbit, že v tom rozhodně budeme pokračovat a chystáme další novinky, “ říká šéfredaktor Expres.cz Petr Konečný.

Pozitivní trend můžeme potvrdit i rekordními příjmy z inzerce na Expres.cz, což považuji za skvělý základ před hlavní obchodní sezonou,“ říká obchodní ředitel MAFRA, a.s. Maroš Varga. 

Lifestylový web Expres.cz  působí na trhu téměř rok a staví na trendu sdílené zábavy přes sociální sítě.  Zprávy, živé přenosy, novinky a informace ze světa zábavy, celebrit a showbusinessu  nejen přináší, ale hlavně sdílí a tvoří.