Poprvé v historii vychází Blesk ve čtrnácti krajských mutacích!

Dnes vůbec poprvé vychází deník Blesk v mutacích podle jednotlivých krajů ČR, čtenáři tak budou mít k dispozici 14 různých verzí. To se týká i předplatitelů – díky sofistikovanější distribuci, která respektuje hranice jednotlivých krajů, získají výtisk zaměřený právě na jejich region. (TZ)

Deník Blesk má ve většině krajů dominantní postavení. Přizpůsobení obsahu krajskému členění je tedy logickým krokem, jak se Blesk chce ještě více přiblížit svým čtenářům. Zároveň se Blesk do regionálního dění aktivně zapojuje, např. na těch nejvýznamnějších akcích. Za zmínku stojí oblíbený veletrh Země živitelka, který proběhl minulý víkend v Českých Budějovicích, nebo Air Show, kterou tento víkend hostí Hradec Králové.

Blesk se samozřejmě zajímá i o regionální politiku. S nadcházejícími krajskými volbami připravil sérii debat s kandidáty na hejtmany, která odstartovala 23. 8. a která zavítá do všech krajských měst. Diskuze na ta nejpalčivější regionální témata se shledala s velkým diváckým ohlasem. Je možné ji sledovat živě vždy v úterý a čtvrtek na Blesk.cz/volby až do 4. 10. 2016.

Na regiony se zaměřuje Blesk také ve svých speciálních projektech. Letos na jaře rozjel unikátní webový zpravodajský projekt Blesk Praha, který přináší na portálu Blesk.cz aktuální a zásadní informace z metropole. Do budoucna Blesk plánuje rozšířit zpravodajský projekt o novou sekci Blesk Brno.

Co se týká čtenosti i prodejů, Blesk dlouhodobě udržuje dominantní pozici ve většině krajů. Nyní se jedná o souhrn několika kroků na naší strategické cestě naplňovat ještě výrazněji potřeby našich čtenářů přímo v konkrétních regionech,“ dodává šéfredaktor deníku Blesk, Radek Lain.

CZECH NEWS CENTER a. s. je nejsilnějším mediálním domem na českém trhu, který prostřednictvím svých produktů oslovuje téměř 3,5 miliónu čtenářů tisku a téměř 4,5 miliónu návštěvníků internetu. Desítky tisíc dalších využívají ostatní digitální produkty a aplikace CNC. Časopisy Reflex, Svět motorů a ABC získaly ocenění v soutěži Časopis roku 2015.

Mezi další úspěšné projekty patří BLESK mobil – nejsilnější virtuální operátor v zemi, BLESK peněženka – první dobíjecí platební karta v ČR, a BLESK energie – úsporný dodavatel plynu a elektřiny. Pod společností působí také tiskárny s názvem CZECH PRINT CENTER a.s.