Zákazníci SAP budou na elektronickou evidenci tržeb připraveni

PRAHA, Česká republika — 5. září 2016 — V souladu se zákonem o evidenci tržeb, který v České republice vstoupil v platnost letos v dubnu, společnost SAP oznámila, že pro své zákazníky momentálně připravuje dvě úrovně řešení pro elektronickou evidenci tržeb (EET). Kromě základní lokalizované verze mohou zákazníci využít také komplexního řešení. (TZ)

Základní řešení je součástí standardní údržby v rámci SAP ERP. Jedná se o elementární strukturu dat, která jsou základem pro následnou výměnu dat s Finanční správou ČR.

Nad rámec základního řešení plánuje SAP svým zákazníkům nabídnout i komplexní službu pod záštitou SAP Localization Hub. Součástí této služby je vlastní generování datové zprávy a komunikace s finanční správou. Komfortní end-to-end řešení minimalizuje práci i náklady zákazníků spojené s individuálním vývojem a údržbou.

„Některých našich zákazníků se bude elektronická evidence tržeb týkat již od začátku prosince tohoto roku. Ohledně změn jsme s nimi v kontaktu již teď, abychom zajistili, že jim naše řešení celý tento proces výrazně usnadní,“ řekl Alexandr Pomazal, obchodní ředitel pro General Business společnosti SAP ČR.

Více informací najdete na SAP News Center. Sledujte SAP na Twitteru @sapnews.

O společnosti SAP

SAP (NYSE: SAP), lídr na trhu s podnikovým aplikačním softwarem, pomáhá firmám všech velikostí a ze všech oborů k lepšímu fungování. SAP umožňuje lidem a organizacím efektivnější spolupráci a využití podnikových informací bez ohledu na to, zda je využíván pracovníky v kancelářích nebo členy představenstva, na skladě nebo v prodejně, na klasických počítačích nebo mobilních zařízeních. Díky tomu jim umožňuje mít vždy náskok před konkurencí. Aplikace a služby společnosti SAP pomáhají zhruba 320 000 zákazníků v dosahování vyšších zisků, v udržitelném růstu a v přizpůsobování se aktuálním potřebám. V České republice působí společnost od roku 1992 a dosud získala více než 1 300 zákazníků z oblasti podniků, finančních institucí a organizací veřejné správy. Další informace naleznete na www.sap.com.