Infor uvádí řešení Infor CPQ Enterprise Quoting

PRAHA, 15. září 2016Infor, přední poskytovatel odvětvově zaměřených podnikových aplikací s elegantním vzhledem a cloudovou funkcionalitou, oznámil dostupnost řešení Infor Configure Price Quote (CPQ) Enterprise Quoting. Aplikace, která je součástí sady Infor Customer Experience Management, poskytuje integraci informací o produktech, zákaznících a zakázkách s výrobními a obchodními systémy včetně spolupracujících poptávkových a dodavatelských systémů. Díky této aplikaci budou moci organizace přesněji rozhodovat na základě aktuálních informací a konzistentních cenových pravidel a urychlovat nabídkové a objednávkové procesy. (TZ)

Infor CPQ dodává intuitivní funkcionalitu pro konfiguraci výrobků, která jakmile jednou získá informace o konfigurovatelných produktech, pak je dokáže sdílet s dealery a prodejními týmy na jakémkoliv zařízení. Aplikace rovněž poskytuje kompletní podporu pro nabídková a objednávková řízení, automaticky generované obrázky produktů ve 2D a 3D a dokumentaci k zasílání personalizovaných nabídek, odevzdávek a dalších prodejních dokumentů z jakékoliv aplikace ať již on-premise či v cloudu. Nový modul Enterprise Quoting poskytuje uživatelům informace o dostupnosti položek a možnostech konfigurace produktu, variantách a rozměrech a zároveň zajišťuje tvorbu validních nabídek.

Robustní spolupracující funkcionality Infor CPQ Enterprise Quoting pomáhají organizacím komunikovat rychleji a efektivněji na všech úrovních prodejního kanálu – od zákazníků k dealerům a od dealerů k výrobcům. Účastníci vícestupňových prodejních kanálů mohou pracovat společně s cílem získat více zakázek s využitím na internetu postavených komunikačních funkcí pro zpracování nabídek, objednávek a dalších transakcí. Uživatelé rovněž mají možnost si nechat schvalovat nové produktové konfigurace a speciální cenové požadavky s využitím spolupracujících a workflow funkcionalit.

Kromě toho, Infor CPQ Enterprise Quoting nabízí produktovou vizualizaci, jež pomáhá uživatelům vizuálně potvrdit výrobky, vlastnosti a varianty během procesu konfigurace, dynamicky stanovovat cenu pro rychlou tvorbu ceníku produktových konfigurací, náklady dealerů a nabídkovou prodejní cenu, a automaticky zasílat objednávku do obchodního systému prostřednictvím integrované infrastruktury. Řešení je snadno použitelné i pro uživatele méně zběhlé v IT, s platformou umožňující zákaznickou personalizaci, a lze jej rychle přizpůsobit k nabídkovým řízením a prodeji na specifické trhy s jedinečnými požadavky.  

„Výrobní a distribuční organizace v segmentu komplexních výrobků musejí řídit tok milionů součástí a potřebují mít jednotný pohled na procesy od objednání až po dodávku, na který se mohou spolehnout výrobci, dealeři a zákazníci,“ řekl Jason Rushforth, viceprezident a generální manažer pro produkty Infor Customer Experience. „S aplikací Infor CPQ Enterprise Quoting zákazníci získají možnost řízení a sdílení produktových, zákaznických a objednávkových informací se všemi obchodními systémy a partnery, výsledkem čehož bude schopnost vytvořit nabídky, které zvýší míru loajality zákazníků a úroveň prodeje.“

Pro více informací navštivte http://www.infor.com/solutions/customer-experience/.

O společnosti Infor

Infor vyvíjí elegantně vyhlížející podnikové aplikace s komplexní funkcionalitou a analytickými pohledy na vybraná odvětví, dodávané ve formě cloudových služeb. Se 14 000 zaměstnanci a zákazníky ve více než 200 zemích Infor automatizuje klíčové procesy pro nejrůznější odvětví včetně výroby, velkoobchodní distribuce, maloobchodu, oděvnictví, pohostinství, zdravotnictví a veřejného sektoru. Software Infor pomáhá eliminovat potřebu nákladných dodatečných úprav díky integrovaným specifickým funkcionalitám. Infor implementuje své cloudové aplikace primárně na cloudové platformě Amazon Web Services a open source platformách. Více informací naleznete na cz.infor.com.  

Zákazníky Infor je:

  • 18 z 20 největších leteckých výrobců
  • 8 z 10 největších firem z high-tech průmyslu
  • 10 největších farmaceutických společností
  • 20 největších automobilových subdodavatelů
  • 19 z 20 největších průmyslových distributorů
  • 18 z 20 největších globálních maloobchodních řetězců
  • 4 z 5 největších pivovarů
  • 19 z 20 největších globálních bank
  • 10 největších globálních hotelových řetězců