AOC sponzoruje team Liquid – Top e-sportovní organizaci

Praha, 19. září 2016   AOC, přední světový hráč na poli monitorů, spojí síly s teamem Liquid – jedním z nejlepších e-sportovních týmů na světě. Každý hardcore hráč potřebuje kvalitní vybavení a team Liquid nyní získá prémiové monitory AOC, které dokáží naplnit všechny náročné požadavky. S obnovovací frekvencí 144 Hz a vyšší, s extrémně nízkou dobou odezvy 1 ms a technologiemi Adaptive-Sync nebo NVIDIA G-Sync může team Liquid vyzvat své soupeře na profesionální úrovni bez trhání obrazu, opoždění nebo rozmazání. Stejné monitory si již našly cestu do mnoha domácností a nyní si všichni nadšenci mohou vychutnat hraní na stejném vybavení jako jejich idoly. (TZ)

Ještě před uzavřením partnerství měli hráči CS:GO teamu Liquid možnost si nové monitory AOC vyzkoušet. „Měl jsem možnost hrát na monitoru AOC v průběhu přípravy. Skvělý pocit. Během hodně ostrých soubojů jsem ho skutečně dokonale prověřil. Při hraní CG:GO můžete velice snadno rozeznat kvality jednotlivých monitorů a já byl výkonem monitoru AOC skutečně potěšen. Jeho barevné podání bylo vynikající a přesné. Osobně nemůžu hrát na ničem než 144 Hz monitorech díky jejich odezvě a plynulosti hraní. Těším se, že budu hrát na monitorech AOC i v budoucnu,“ shrnul verdikt z testování Nick „nitr0“ Cannella z teamu Liquid.

 

Uzavření partnerství na poli profesionálního e-sportu je skutečným závazkem na všech úrovních, a proto je podrobeno pečlivé přípravě, než je skutečně uzavřené. Proto budou AOC a team Liquid dlouhodobými partnery na mnohých turnajích a ligách v hrách jako StarCraft II, League of Legends, CS:GO, Dota 2, Halo, Hearthstone, Heroes of the Storm a Overwatch.

O společnosti AOC

AOC je jednou ze světových top značek na trhu monitorů. Vysoká kvalita, prvotřídní servis, atraktivní vzhled, inovativní produkty a ohled na životní prostředí jsou důvody, proč stále více a více zákazníků a distribučních partnerů věří značce AOC. Široká produktová řada monitorů této značky získala četná ocenění. Společnost AOC je pobočkou TPV Technology Limited, největšího světového výrobce LCD monitorů. Více informací hledejte na www.aoc-europe.com.