Již tuto neděli získají čtenáři Nedělní BLESK za pouhou 1 Kč!

Nejsilnější mediální dům na českém trhu CZECH NEWS CENTER a.s. ve spolupráci se ŠKODA AUTO a.s. a produktem ŠKODA Předplacený servis připravily čtenářům překvapení v podobě Nedělního BLESKU za 1 Kč. Oba partneři se rozdělili o náklady na vydání a čtenáři 25. 9. zaplatí ve stáncích za svůj oblíbený nedělník pouze symbolickou částku. (TZ)

V neděli 25. září bude cena Nedělního BLESKU jednorázově snížena na 1 Kč. Unikátní vydání je výsledkem spolupráce mezi lídry svých segmentů na českém trhu, CZECH NEWS CENTER a.s. a ŠKODA AUTO a.s. „Jde o další příklad naší snahy přinášet našim čtenářům výhody, které u titulů jiných vydavatelství nenajdou,“ dodává šéfredaktor deníku Blesk Radek Lain.

ŠKODA AUTO a.s. využila synergie s Nedělním BLESKEM pro zviditelnění produktu, který se příznačně jmenuje Předplacený servis a umožňuje kupujícím nových vozů ŠKODA výhodně si předplatit servisní prohlídky či veškeré servisní náklady na dobu 5 let a do zvoleného nájezdu kilometrů. „Rádi bychom využili této příležitosti a čtenářům přiblížili fakt, že se ŠKODA Předplacený servis opravdu vyplatí. Pokud si zákazník k novému vozu ŠKODA zakoupí Předplacený servis Plus, nenechá po dobu pěti let v servisu ani onu 1 Kč, kterou stojí předplacený Nedělní BLESK,“ doplnil Karel Starý, vedoucí servisních služeb ŠKODA AUTO Česká republika.

CZECH NEWS CENTER a. s. je nejsilnějším mediálním domem na českém trhu, který prostřednictvím svých produktů oslovuje téměř 3,5 miliónu čtenářů tisku a téměř 4,5 miliónu návštěvníků internetu. Desítky tisíc dalších využívají ostatní digitální produkty a aplikace CNC. Časopisy Reflex, Svět motorů a ABC získaly ocenění v soutěži Časopis roku 2015.

Mezi další úspěšné projekty patří BLESK mobil – nejsilnější virtuální operátor v zemi, BLESK peněženka – první dobíjecí platební karta v ČR, a BLESK energie – úsporný dodavatel plynu a elektřiny. Pod společností působí také tiskárny s názvem CZECH PRINT CENTER a.s.