Zonky a Sečteno z Creative Docku posilují. Hledají odborníky na big data, online marketing a risk management

V průběhu září přivítala společnost Creative Dock tři nové kolegy a dál hledá odborníky na analýzu dat, na online marketing a risk management.  Darek Filip se bude věnovat vývoji nových startupů. Marcel Láža se bude zabývat technologickými zlepšováky na projektu Sečteno. Náplní práce Vojtěcha Pišla bude dohlížet na platební morálku klientů Zonky. (TZ)

2016-09-07 14_03_32-CreativeDock

Darek Filip doposud působil v oblasti bankovnictví a pojišťovnictví. Stál u zrodu internetové banky Zuno, kterou také vedl. Poté vedl produktový marketing v bankách Citibank a UniCredit Bank. V pojišťovně Cardif působil jako Head of Retail. Do Creative Docku přináší hodně zkušeností a bude se podílet na vývoji nových startupů v bankovním a pojišťovacím sektoru.

Marcel Láža do Creative Docku přináší bohaté zkušenosti získané napříč různými obory. V minulosti pracoval ve Futurelytics jako datový analytik a produktový manažer. Několik let se také podílel na organizování festivalu Colours of Ostrava, kde pomáhal s logistikou. Je mentorem pro začínající startupisty a v Creative Docku bude řídit technologický vývoj služby Sečteno, která pomáhá živnostníkům, malým a středním firmám s účetnictvím.

Vojtěch Pišl je psycholog a  do Creative Docku přináší pracovní zkušenosti získané v nejrůznějších oborech. V minulosti se živil jako překladatel a ve Velké Británii pracoval s klienty po úrazu páteře. Kvůli práci v Creative Docku se přestěhoval z Bukurešti, kde u nadnárodní společnosti hlídal platební morálku korporátních klientů z celého světa. V Creative Docku své zkušenosti uplatní zejména při práci na projektu Zonky, kde bude řešit zpožděné splátky.

Více informací o nabízených pozicích najdete na http://www.creativedock.cz/#career.

V případě zájmu můžete kontaktovat COO Creative Docku na adrese: ann.hofvander@creativedock.cz.

O Creative Dock

Creative Dock Martina Pejši je firma, která staví další firmy. Zaměřuje se na vytváření startupových projektů pro velké korporace a investory. V jeho rámci vzniklo již několik malých firem, které na trh přinášejí inovativní služby obvykle postavené na jednoduché online platformě, kvalitní zákaznické péči a originální komunikaci.

Mezi projekty vytvořené v Creative Docku patří například Zonky, Sečteno, Single Case, KupNajisto a další. Creative Dock byl založen před čtyřmi lety a v současné době ve firmě pracuje 250 lidí.