Ultimate Ears rozjíždí party s aplikací PartyUp

Praha, Česká republika — 6. října 2016 — Značka Ultimate Ears představila novou aplikaci, která vám umožní bezdrátově propojit více než 50 reproduktorů během několika sekund – a jakoukoli party tak můžete posunout na novou úžasnou úroveň. Díky vodě odolným (IPX7) a bytelným bezdrátovým reproduktorům, které se připojují přes rozhraní Bluetooth®, můžete od jejich úplných počátků pořádat party, kdekoli chcete – na dvorku nebo i na pláži. Aplikace PartyUp vám nyní umožní bezdrátově společně připojit všechny modely reproduktorů UE – UE BOOM, UE BOOM 2 a UE MEGABOOM – takže si můžete hudbu užívat i na místech, kde by žádný jiný zvukový systém fungovat nemohl, a sdílet hudbu a příjemné chvíle tak, jak dosud nebylo možné. (TZ)

Před třemi roky přišla značka Ultimate Ears s párováním více reproduktorů současně a nabídla tuto možnost všem. Nyní jsou reproduktory Ultimate Ears připojované přes rozhraní Bluetooth jediné, které umožňují spárování více než dvou – dokonce více než padesáti – reproduktorů dohromady, a vy tak můžete vytvořit kouzelné chvíle při rodinných výletech, pátečním rozjezdu s přáteli nebo při vaší příští legendární oslavě. A i kdybyste párovali jen dva reproduktory, je nyní proces párování díky přepracované aplikaci rychlejší a pohodlnější než dosud.

„Hudba spojuje lidi způsobem, který je mimořádný,“ řekla Charlotte Johs, generální ředitelka Ultimate Ears. „Když se nyní přátelé sejdou, mohou své reproduktory snadno vzájemně propojit bez jakýchkoli omezení. Můžete s nimi být třeba na střeše, kde není elektrická zásuvka, nebo s 50 kamarády sjíždět řeku a netrápit se tím, že nikde na dohled není suché místo – díky aplikaci PartyUp se vaše party může mohutně rozjet během pár sekund.“

Díky bezplatné bezdrátové aktualizaci stávajících aplikací UE BOOM a UE MEGABOOM můžete snadno prohlížet, vybírat a přetažením přidávat dostupné reproduktory, které mají party posílit, během pouhých několika sekund. Aplikace PartyUp nabízí možnost rychle synchronizovat třeba jen několik reproduktorů Ultimate Ears nebo skutečně povýšit a propojit přes 50 reproduktorů, když má být akce skutečně monumentální. Party bude tím mohutnější, čím více kamarádů se připojí, aby celkový zvuk byl ještě silnější.

Značka Ultimate Ears aplikaci obohatila o celou řadu nových funkcí, od hlasové navigace pomocí asistentky Siri nebo Google Now až po dotykové ovládání, a neustále tak fanouškům hudby otevírá nové zážitky. Aplikace PartyUp doplňuje již tak ohromující množství funkcí, které nyní poskytují aplikace UE BOOM, UE BOOM 2 a UE MEGABOOM, a reproduktory Ultimate Ears se díky tomu postupem času neustále vylepšují, přičemž vám umožňují pořádat party na místech, kde to dříve nebylo vůbec možné.

Dostupnost

Aplikace PartyUp je nyní dostupná na tržištích aplikací pro operační systémy iOS® a Android™. Tato rozšiřující aplikace funguje s reproduktory UE BOOM, UE BOOM 2 a UE MEGABOOM v návaznosti na aplikace UE BOOM a UE MEGABOOM. Reproduktory se prodávají samostatně. Podrobnější informace můžete získat na adrese www.ultimateears.com.

O značce Ultimate Ears

Ultimate Ears transformuje způsob, jakým si lidé společně užívají hudbu na celém světě. Již dříve značka UE revolučně proměnila způsob, jakým se hudebníci při živých vystoupeních mohou vzájemně slyšet, když nově pojala pódiové odposlechy a přeměnila je na sluchátka s náušníky tvarovanými na zakázku. V současné době Ultimate Ears je silnější než kdykoli dříve a nabízí rodinu bezdrátových reproduktorů, jež získaly mnohá ocenění a které jsou vytvořeny tak, aby si je lidé se svými přáteli mohli užívat, kamkoli je život zavede. A díky novým funkcím a možnostem, které jsou pravidelně vydávány formou bezplatných aktualizací softwaru, se reproduktory UE neustále vylepšují. Podrobnější informace jsou k dispozici na adrese www.ultimateears.com. #PartyUp

# # #

Ultimate Ears, logo Ultimate Ears a jiné značky jsou registrovány ve Švýcarsku a dalších zemích. Veškeré ostatní ochranné známky jsou majetkem příslušných vlastníků. Více informací o společnosti Ultimate Ears a jejích produktech můžete získat na webových stránkách společnosti na adrese www.ultimateears.com.

(LOGIIR)