Kateřina Smotlachová je novou brand ambasadorkou společnosti Mailkit

Novou brand ambasadorkou společnosti Mailkit se stala Kateřina Smotlachová. Jejím úkolem bude reprezentovat společnost na konferencích a přispívat k akvizici nových klientů. Smotlachová do Mailkitu přichází po pěti letech strávených na pozici asistentky ředitele ve sdružení nix.cz. (TZ)

2016-01-25 16_39_33-Aplikace pro e-mail a SMS marketing _ Mailkit

Vedle výše uvedených činností bude Smotlachová jménem společnosti Mailkit organizovat vlastní akce. Dále zajistí spolupráci s agenturami, které pro Mailkit pracují a také ponese zodpovědnost za zařizování partnerství na akcích. Smotlachová má výborné plánovací a organizační schopnosti.

“Jsme velmi rádi, že jsme Katku dokázali přesvědčit a že se rozhodla nastoupit do naší firmy na pozici brand ambasadorky. Přináší k nám pět let zkušeností z práce v IT oblasti. Chceme využít jejích bohatých kontaktů, které si za tu dobu vytvořila a věříme, že naší firmě dokáže přivést nové klienty,” říká k jejímu nástupu Jakub Olexa, jednatel Mailkitu.

Kateřina Smotlachová posledních pět let pracovala jako asistentka ředitele ve společnosti nix.cz. Starala se o organizaci konferencí, pořádala společenské akce pro členy a zákazníky sdružení nix.cz. Dále bylo její pracovní náplní dohlížet na fakturaci a zodpovídala také za tvorbu a distribuci upomínkových předmětů.

O společnosti Mailkit

Společnost Mailkit byla založena v roce 2005 a stala se jednou z předních českých firem poskytujících řešení pro emailový marketing. Cílem společnosti Mailkit je vytvářet taková řešení, která zajistí maximální možnou míru doručení zpráv a zároveň nabídne profesionální technické zázemí, pokročilé možnosti tvorby e-mailových zpráv i napojení na firemní informační systémy.

Mailkit zajišťuje email marketingové služby například pro Letiště Praha, automobilku Hyundai, sázkovou kancelář Tipsport nebo prodejce vozů Porsche Inter Auto a řadu dalších klientů, kteří technické řešení využívají plně vlastními silami i s pomocí marketingových agentur.