Synology ohlašuje uvedení 8 vybraných beta aplikací pro testování v předtermínu

Tchaj-pej, Tchaj-wan, 12.10.2016 – Synology® Inc. dnes ohlásilo 8 aplikací, které jsou uvedeny v předtermínu pro beta testování a zve tak uživatele z celého světa k vyzkoušení poslední verze softwaru od Synology. (TZ)

“Je nám velkou ctí vyzvat všechny naše skalní fanoušky na celém světě vytvořit beta testováním lepší uživatelský zážitek pro celou komunitu uživatelů Synology” řekl James Chen, CEO Synology Inc. “Synology je oddáno myšlence dodávat produkty nejvyšší kvality díky neustálým inovacím, vyšší hodnotě pro uživatele a spolehlivosti produktů. Zpětná vazba a data získaná během tohoto beta program budou využita pro vylepšení našeho softwaru a pro doručení spolehlivě a lépe fungujících aplikací do ostré verze.”

Nové aplikace pro spolupráci

  • Chat: Chatovací aplikace, která nabízí komunikaci v reálném čase, chytrou správu dat a informací či šifrování soukromých kanálů. Je integrovaná s aplikacemi Office a Kalendář tak, aby vaše práce v týmu byla skutečně jednoduchá a plynulá.
  • Calendar: Zajistí přehled o vašem osobním programu, sdílení s týmem a snadné přidávání nových událostí rovnou z aplikací MailPlus a Chat. Podpora CalDav dovoluje uživatelům synchronizaci kalendáře s iOS a macOS nativními kalendáři.
  • Office: Synology Office je bezplatný nástroj pro práci v týmu na dokumentech ať už z kanceláře nebo na cestách. Je rychlý, intuitivní a vyvinutý s léty prověřeným přístupem Synology k uživatelsky přívětivým rozhraním.

Přepracovaná synchronizace souborů a balíčků pro ochranu dat

 

  • Cloud Station: Přepracovaná synchronizace souborů a intuitivnější obnova zálohy zjednodušují celý uživatelský zážitek spojený se zálohou a správou serveru. Optimalizace databáze přinesla další zrychlení při synchronizaci velkého množství souborů.

 

  • Cloud Sync: Kromě nového rozhraní, které výrazně ulehčí život IT administrátorům, nabízí Cloud Sync rychlejší šifrování a kompresi pro plynulou práci se soubory.

Vylepšení multimediálních balíčků

  • Photo Station: Nové komunikační nástroje ulehčují poskytnutí zpětné vazby od dalších uživatelů a nové možnosti pro sdílení alb zase zjednodušují sdílení velkého množství fotografií.
  • Audio Station: Vylepšené uživatelské rozhraní se zkratkami jako připnutá alba či automaticky generované play-listy pomáhají uživatelům snadněji najít tu správnou hudbu. Nové nástroje pro identifikaci hudby umožnují aktualizaci alba a písní několika málo kliknutími myši a podpora DSD potěší všechny milovníky kvalitního poslechu.  
  • Video Station: Nová rodičovská kontrola zajistí, že se děti nebo jiní uživatelé nedostanou k nevhodnému obsahu. Personalizovaná nastavení přehrávání uživateli nabízí možnost sledovat videa přesně tak, jak chtějí.  

Kromě této skupiny prvních 8 aplikací budou do konce roku následovat další balíčky. Jejich kompletní seznam a specifikace budou představeny na výročních konferencích Synology 2017 v 16 zemích po celém světě.

Pro více informací o našem Synology Beta programu prosím navštivte: https://www.synology.com/beta

Dostupnost

Synology beta balíčky jsou ode dneška dostupné ke stažení v aplikaci DSM. Pro vice informací o kompatibilitě, instalaci balíčků a aplikovaných modelů, navštivte prosím https://www.synology.com/beta

O společnosti Synology

Společnost Synology nabízí dostupný způsob centrálního ukládání dat, jednoduché zálohování, sdílení a synchronizaci souborů na různých platformách a přístup k datům odkudkoli. Dále také implementaci profesionálních řešení kamerových systémů či správu sítě spolehlivým a cenově dostupným způsobem. Synology se zavazuje dodávat zákazníkům nejlepší produkty s inovativními funkcemi ve své třídě.