Skončilo Dell EMC Forum 2016. Společnost Dell EMC v Česku poprvé představila své společné portfolio

Praha, 19. října – V Praze se dnes uskutečnila konference Dell EMC Forum 2016. Jejím ústředním tématem byla digitální transformace. Jednalo se o první prezentaci společného portfolia obou společností v České republice od jejich sloučení, ke kterému došlo před 42 dny. (TZ)

Konferenci otevřeli oba generální ředitelé společností Dell a EMC Jiří Kysela a Jiří Svěrák společně s hlavním řečníkem Simonem Walshem, výkonným ředitelem společnosti Virtustream, která nyní také spadá pod skupinu Dell Technologies. Ten hovořil o digitální transformaci, kterou právě sloučení obou společností na trh IT technologií přináší. Na něj pak navázali další řečníci z řad nově vzniklé společnosti Dell Technologies.

„Dnes jsme chtěli našim zákazníkům především ukázat, že spojení obou společností není důvod k obavám, ale naopak velký krok kupředu. Máme nyní jediné portfolio na světě, které dokáže kompletně obsloužit IT zázemí jakékoliv velikosti,“ řekl generální ředitel českého Dellu Jiří Kysela. Byť v některých částech dochází k překryvu produktů, jedná se o malé procento a nově nabízené „bezešvé“ portfolio, které jsou v Dell Technologies schopni nabídnout zákazníkům všech velikostí, má především řadu výhod. Mezi ně pak patří především rychleji dostupné kompletní služby a jejich snazší implementace.

Zástupci Dell Technologies představili návštěvníkům své vize i produkty v rámci série přednášek a nechyběla ani expozice nejnovějších technologií a produktů.

Fotografie z akce najdete zde.

O společnosti Dell EMC  

Společnost Dell EMC, součást skupiny Dell Technologies, umožňuje organizacím modernizovat, automatizovat a transformovat svá datová centra díky špičkovým konvergovaným infrastrukturám, serverům, úložištím a technologiím pro ochranu dat. Tím podnikům poskytuje důvěryhodný základ pro transformaci IT prostřednictvím hybridních cloudů a přeměnu celého systému podnikání tvorbou nativních cloudových aplikací a big data řešení. Dell EMC poskytuje služby zákazníkům ze 180 zemí – včetně 98 % společností z žebříčku Fortune 500 – a nabízí nejucelenější a nejinovativnější portfolio na trhu zahrnující vše od hraničních sítí přes základní systémy až po cloud.