Contentová agentura Newcast má nové posily

Do contentové agentury Newcast, která je součástí komunikační skupiny Publicis One, nastoupili na podzim na pozici konzultantů Petra Durková a Jan Dudek. (TZ)

Petra Durková

Vystudovala jazykové gymnázium se dvěma výměnnými pobyty v Rakousku a Velké Británii, dále Vysokou školu ekonomickou v Praze, obor mezinárodní vztahy a diplomacie. Poté působila např. jako asistentka partnera v Deloitte, jako úřednice pro mezinárodní spolupráci na Ministerstvu pro místní rozvoj ČR nebo v Socialbakers jako account executive. Naposledy pracovala jako key account manager ve společnosti CleverAnalytics, s.r.o. Do contentové agentury Newcast nastoupila v říjnu na pozici social media consultant a rozšířila tak tým, který pracuje pro klienty Raiffeisen stavební spořitelnu, Nestlé a Muzeum Grévin.

Jan Dudek

Vystudoval bakalářský program Podniková ekonomika a management na Vysoké škole ekonomické v Praze. Nyní zde pokračuje v magisterském programu Podniková ekonomika a management, v rámci kterého vystudoval vedlejší specializaci marketing. V minulosti pracoval v Komerční bance v oddělení průzkum trhu. V agentuře Newcast působí od září na pozici social media consultant a je součástí týmu pracujícího pro klienty Toyota a Lactalis.

O agentuře Newcast

Newcast je specializovaná digitální contentová agentura zaměřující se na brand content, live brand experiences a speciální media partnerships. V současné době Newcast funguje už ve více než 16 zemích v EU, USA, Latinské Americe a Asii a má své ústřední sídlo ve Velké Británii. Využívá mezinárodních zkušeností v oblasti práce s vlastními (owned) médii a staví je do klíčové pozice v rámci integrované komunikace. V České republice zahájila svoji činnost v roce 2014 a je součástí komunikační skupiny Publicis One.