Dell EMC ukázal, jak bude vypadat partnerský program po úplném propojení obou společností

Praha, 20. října – Společnost Dell EMC v úterý v texaském Austinu, kde v těchto dnech probíhá první konference Dell EMC World, představila předběžnou podobu očekávaného společného partnerského programu. Ten byl sestaven ve spolupráci se stávajícími partnery obou společností a formálně začne platit od února příštího roku. Cílem společnosti Dell EMC bylo propojit to nejlepší z dosavadních programů, nabídnout svým partnerům prostřednictvím sjednoceného portfolia široké obchodní příležitosti a potvrdit svůj kladný přístup k partnerské spolupráci. (TZ)

Obrovským kanálem partnerského prodeje společnosti proudí již nyní obraty o objemu 35 miliard dolarů, které navíc rostou výrazně rychleji než globální trh. Dell EMC tak svým partnerům slibuje značný potenciál k růstu a chce jim vyjít maximálně vstříc také zajištěním nepřerušeného průběhu obchodních procesů a ochrany partnerských investic. Inovovaný program se má opírat především o tři základní principy – jednoduchost, předvídatelnost a výnosnost. „Tento nový partnerský program spojí dva vynikající programy do jednoho výjimečného, který umožní našim partnerům podporovat naše portfolio a zároveň akcelerovat jejich podnikání. Dell EMC zažívá v oblasti partnerské spolupráce obrovský růst, který jenom dokládá náš dosavadní oboustranný úspěch, a tento nový program je navržen tak, abychom této situace využili co nejvíce a v tomto tempu pokračovali,“ řekl John Byrne, prezident Global Channel v Dell EMC.

Rozsáhlý program bude sdružovat kompletní partnerský ekosystém včetně poskytovatelů řešení, cloudových služeb, OEM řešení, globálních aliancí a distributorů. Součástí slučovacího procesu je mj. rozšíření programu Dell FastTrack na členy programu Business Partner Program společnosti EMC, do kterého se naopak zapojí řada strategických partnerů Dellu. Tyto kroky umožní všem partnerům okamžitě nabízet kompletní produktové portfolio Dell EMC a urychlit vzájemný přínos nového programu.

Další detaily nastavení programu by měly být oznámeny během příštích měsíců. V prosinci by například mělo být jasné konkrétní rozdělení partnerů mezi úrovně Gold, Platinum, Titanium a exkluzivní Titanium Black pro prémiové partnery.

O společnosti Dell EMC  

Společnost Dell EMC, součást skupiny Dell Technologies, umožňuje organizacím modernizovat, automatizovat a transformovat svá datová centra díky špičkovým konvergovaným infrastrukturám, serverům, úložištím a technologiím pro ochranu dat. Tím podnikům poskytuje důvěryhodný základ pro transformaci IT prostřednictvím hybridních cloudů a přeměnu celého systému podnikání tvorbou nativních cloudových aplikací a big data řešení. Dell EMC poskytuje služby zákazníkům ze 180 zemí – včetně 98 % společností z žebříčku Fortune 500 – a nabízí nejucelenější a nejinovativnější portfolio na trhu zahrnující vše od hraničních sítí přes základní systémy až po cloud.