Doctor Strange dostal nejnovější smartphone Honor Globální značka Honor se spojila s Marvel Studios

Praha, 24. října 2016Globální značka mobilních telefonů Honor oznámila spolupráci
s Marvel Studios v rámci dlouho očekávaného filmu Doctor Strange. Na plátnech se tak objeví nejmodernější smartphone Honor. Kromě toho však bude spolupráce zahrnovat online
i offline kampaň spojenou s novým filmem. (TZ)

Spojení s Marvelem je nejnovější z řady kreativních a dynamických marketingových počinů Honoru, které jsou speciálně ušité na míru tzv. “millenials”, tedy lidem, kteří dospěli na přelomu tisíciletí. V rámci oslovení této cílové skupiny Honor propojuje svět hudby, filmu, hraní her
a adrenalinových sportů. Jak Honor, tak Marvel Studios mají společné i cílení na globální uživatele a citovou přilnavost zákazníků ke značce, což jen dopomáhá k tomu, že je tato spolupráce naprosto přirozená.

Společná cílová skupina

“Chceme naši značku aktivně zapojit do takových oblastí, které oslovují generaci millenials. Jsme nadšení z toho, že můžeme být partnery takové světové značky, jako je Marvel. Tvorba Marvelu inspiruje diváky po celém světě, a to v podstatě stejným způsobem, jakým chce své zákazníky povzbudit a inspirovat Honor,” říká ke spolupráci Steven Wang, globální marketingový ředitel Honoru.

“Z partnerství s Honorem má Marvel opravdu radost,” dodává Mindy Hamilton, Senior viceprezident pro globální partnerství. “Millenials jsou pro nás nepopiratelně klíčovou demografickou skupinou, na kterou chceme cílit. A partnerství s Honorem nám pomáhá zůstat
v popředí v oblasti technologií a také experimentovat s cestami, jak tuto cílovou skupinu zasáhnout.”

Doctor Strange je přirozeným ambassadorem značky Honor

Příběh marvelovského Doctora Strange, kterého hraje Benedict Cumberbatch, pojednává
o světově proslulém neurochirurgovi Dr. Stephenu Strange, který, ve své snaze se uzdravit
po hrozivé autonehodě, objeví mocnou magii na místě opředeném tajemstvím.

Doctor Strange se zdál být logickou volbou pro partnerství s Honorem. Hodnoty, které hlavní postava vyznává, tedy odhodlání, odvahu jít svou vlastní cestou, a potom také jeho kladný vztah k technologiím, ho dělají ideálním amdassadorem značky. Dlouhodobým cílem Honoru je totiž snaha povzbudit tzv. generaci digital natives pomocí technologií. Barvitý svět Marvelu plný milovníků technologií a vůbec inspirativních postav tvoří perfektní kulisu pro ukázku produktů Honor. Ty inspirují uživatele po celém světě, aby snili ve velkém, zůstali v srdci mladí a měli odvahu. To odráží i slogan značky “For the Brave.”

Honor 8, současná vlajková loď značky, tuto představu naprosto splňuje. Se svým pokročilým duálním fotoaparátem, čtečkou otisků prstů kombinovanou s programovatelným smartkey nebo exkluzivní 3D úpravou skleněných zad telefonu smartphone rozšiřuje sféru uživatelských možností. Honor 8 je dostupný v netradiční safírově modré, perlově bílé a antracitově černé barvě. V 64GB verzi je v prodeji ve zlatém provedení.

Uvedení nového filmu

V České republice má film premiéru ve středu 26. října. Na Facebooku Honoru si mohou fanoušci stránky zahrát o vstupenky už na čtvrteční promítání této filmové novinky v pražském Cinema City na Smíchově.

Slavnostní světová premiéra filmu se za podpory Honoru konala 20. října, a to za přítomnosti zástupců Honoru, Marvel Studios a samozřejmě i hereckých hvězd nového snímku. 27. října se pak koná speciální akce Science of the Marvel Cinematic Universe, která oslaví vědu
a technologie v marvelovském světě.

Honor zároveň globálně uvede originální softwarový motiv pro Honor 8.

Pro více informací navštivte www.hihonor.com/global/events/doctorstrange.

– Konec –


O značce mobilních telefonů Honor

Honor je odvážná značka. Značka pro zákazníky, kteří se nebojí dělat věci jinak – proti zažitým konvencím. Honor přišel na trh s úplně novým obchodním modelem navrženým pro moderního zákazníka. Zařízení Honor spoluvytváří uživatelé v rámci modelu Consumer to Business. Značka vychází svým zákazníkům vstříc nejen designem konkrétních zařízení, ale také přímým distribučním modelem. Zákazník, který si zakoupí zařízení značky Honor, nezíská jen mobilní telefon. Získá dlouhotrvající svazek se značkou odhodlanou přispět ke splnění všech jeho potřeb ve světě moderních komunikací.

Více informací naleznete na www.hihonor.com nebo na našem Facebooku www.facebook.com/HonorCZSK.

O společnosti Marvel Entertainment

Marvel Entertainment, LLC, dceřinná společnost The Walt Disney Company, je jedna ze světově nejvýznamějších splečností v oblasti zábavy. Vznikla na základě bohatého arzenálu více než
8 000 postav, které se objevují v různých médiích už přes 75 let. Marvel svou společnost rozvíjí díky franšízám v zábavním průmyslu, a to zejména publikováním a licencováním svého vlastnictví.

Pro více informací navštivte www.marwel.com. © 2016 MARVEL

O Marvelově filmu “Doctor Strange”

Z produkce Marvel Studios přichází Doctor Strange, příběh světoznámého neurochirurga Dr. Stephena Strange, jehož život se po hrozivé autonehodě, při které přijde o ruce, navždy změní. Když ho tradiční medicína zklame, je donucen hledat naději na uzdravení na pro něj nepravděpodobném místě – v tajemné enklávě známé jako Kamar-Taj. Rychle mu dojde, že toto místo není jen centrem pro uzdravování, ale také přední bitevní linií proti neviditelným temným silám, které ničí naši realitu. Zanedlouho je Strange, vybavený nově získanými magickými schopnostmi, postaven před životní volbu. Musí si vybrat, zda se vrátí do svého pohodlného, šťastného a úspěšného života chirurga, nebo zda to vše opustí, aby mohl zachránit svět jako jeden z nejmocnějších čarodějů v historii.

Doctor Strange uvede hvězdy jako jsou Benedict Cumberbatch, Chiwetel Ejiofor, Rachel McAdams, Benedict Wong, Michael Stuhlbarg, Benjamin Bratt a Scott Adkins. Dále také herečky Mads Mikkelsen a Tildu Swinton. Režie se ujal Scott Derrickson, film produkuje Kevin Feige. Louis D’Esposito, Victoria Alonso, Stephen Broussard, Charles Newirth a Stan Lee zde figurují jako výkonní producenti. Jon Spaihts a Scott Derrickson & C. Robert Cargill napsali scénář.