Taktizujte a útočte se Stevenem Seagalem ve World of Warships

Listopad, 2016 — Pokud si dobře vzpomínáme, tak Steven Seagal měl kdysi dávno hodně komplikovaný vztah k válečným lodím. Pamatujete si? (TZ)

Teď se na palubu válečných lodí herec znovu vrací, tentokrát však ve hře World of Warships, kde se stane vaším velícím komandérem ve zcela unikátním eventu.

Steven Seagal však nebude velet jen tak nějaké staré lodi. V eventu, který začíná právě dnes a končí 14. prosince, musíte dokázat a potvrdit, že jste skutečným akčním hrdinou, že si takového komandéra zasloužíte. Musíte se dostat na 10. úroveň se svým účtem a současně nasbírat alespoň 70.000 XP v kampaních. Jakmile se probojujete skrze tyto milníky, Steven Seagal se zařadí k vaší posádce.

Jen pomyslete na to, co všechno dokážete s pomocí jeho chraplavého hlasu, s jeho zkušenostmi z bitev na celém světě, jeho klidem a bojovou aurou. Steven Seagal vás učiní silnějším.

Navíc se nemusíte bát, že by Steven Seagal jen tak s World of Warships skončil. Sledujte zprávy z tohoto světa, v blízké době se objeví další obsah.

Pro nejnovější informace o World of Warships navštivte tyto stránky.

###

O World of Warships

World of Warships je bezplatná, historická, on-line bojová hra od společnosti Wargaming. Velte masivní námořní flotile včetně některých z nejznámějších válečných lodí v dějinách, vylepšujte důležití technické moduly a ovládněte celé oceány ve hře World of Warships.

Se čtyřmi třídami lodí, nesčetnými vylepšeními a strategickým prostředím akce nikdy nekončí a každý zápas je jedinečným zážitkem.

World of Warships přináší hráčům nekonečné hodiny strategie, taktické hry a bušení srdce v bitevní vřavě!

Přečtěte si více World of Warships:

O společnosti Wargaming

Wargaming je oceňovaný tvůrce a vydavatel online her. Je jedním z lídrů na trhu free-to-play MMO. Společnost byla založena jako soukromá společnost v roce 1998 a k dnešnímu dni vydala více než 10 herních titulů. V současné době se Wargaming zaměřuje na tvorbu válečných týmových MMO her věnovaných válčení první poloviny 20. století zahrnující obrněné World of Tanks, vzdušné souboje World of Warplanes a námořní World of Warships. Tyto tři propletené tituly spolu tvoří společný herní svět integrovaný v rámci portálu www.wargaming.net.

Společnost dále uvedla  World of Tanks na Xbox a World of Tanks Blitz na mobil a tablet. V roce 2014 resp. 2015 představil World of Tanks na Xbox epické bitvy tank proti tanku i konzolovým hráčům a nabídl první multiplatformní herní zážitek pro Xbox 360 a Xbox One. V roce 2016 vydal Wargaming World of Tanks pro PlayStation®4 a pokračuje tak v dobývání světa konzolí.

Oficiální webová stránka: www.wargaming.com