ESET posiluje v Německu, otevřel pobočku v Mnichově

Praha, 4. listopadu 2016 – Novou německou pobočku v centru Mnichova otevřela přední evropská bezpečnostní společnost ESET, lídr v proaktivní ochraně před internetovými hrozbami. Regionální centrum společnosti ESET pro německy mluvící země (DACH – Německo, Rakousko, Švýcarsko) zůstává v Jeně, rozrůstající se tým a snaha o efektivnější přístup k zákazníkům a partnerům si však vyžádaly otevření pobočky v hlavním městě spolkové země Bavorsko. (TZ)

Otevření mnichovské pobočky odráží expanzi společnosti ESET v daném regionu a také její rostoucí aktivity v Rakousku a Švýcarsku. Pobočka bude sloužit členům týmu působícím v okolí Mnichova a také jako místo, kde se budou zástupci společnosti ESET setkávat se zákazníky a obchodními partnery. ESET Germany si klade vysoké cíle v oblasti hiringu (najímání profesionálů) a obchodního růstu, otevření nové pobočky je tedy součástí celofiremní strategie.

„ESET zaznamenal v regionu DACH dvojciferný růst tržeb, otevření nové pobočky je proto přirozenou odpovědí na růst týmu ESET Germany a taktéž partnerské a zákaznické báze,“ říká Miroslav Mikuš, obchodní a marketingový ředitel společnosti ESET pro region Evropy, Blízkého Východu a Afriky (EMEA).

Nová pobočka společnosti ESET v Mnichově se nachází na Maximilianstraße 13.

O společnosti ESET

Společnost ESET již od roku 1987 vyvíjí bezpečnostní software, který drží rekordní počet ocenění a díky němuž může víc než 100 milionů uživatelů bezpečně objevovat možnosti internetu. Široké portfolio produktů ESET pokrývá všechny populární platformy a nabízí firmám i spotřebitelům maximální proaktivní ochranu při minimálních nárocích. Jedno ze tří evropských výzkumných center ESET pro detekci malware je v Praze. Společnost ESET má celosvětovou centrálu v Bratislavě a disponuje rozsáhlou sítí partnerů ve více než 200 zemích světa.