Do Copy General nastupuje Ondřej Málek na pozici ředitele divize Shop

Inovativní tiskařská agentura Copy General představuje nového ředitele divize Shop Ondřeje Málka. V Copy General bude mít na starosti kromě managementu vedoucích poboček a provozu také celkové strategické směřování divize a inovace v příštím desetiletí. (TZ)

2016-11-08-19_46_53-nove-oznameni

Ondřej Málek dříve pracoval pro společnost VERA dodávající informační systémy do měst, kde se soustředil na oblast marketingu a obchodu. Na pozici obchodního ředitele a člena nejužšího vedení zde působil čtyři roky. V Copy General bude zastřešovat šest poboček s bezmála stočlenným týmem, s nímž bude zajišťovat přímý osobní kontakt při ztvárnění přání a myšlenek zákazníků.

Provést našeho klienta širokou paletou produktů, které dalece přesahují pouhé kopírování, je naší každodenní radostí. Jsem přesvědčen, že Ondřej Málek je kandidátem, kterého jsme na pozici ředitele divize E-shop hledali,” říká Roman Petr, ředitel Copy General.

Agentura svou nabídku staví na komplexní službě, tedy konceptu zajistit vše, co souvisí s výrobou produktu. Od grafického návrhu, přes volbu vhodných materiálů, až k doručení a potažmo instalaci.

“Vážím si příležitosti pracovat právě pro Copy General a podílet se na netradičních inovativních řešeních. Jsem rád, že mohu být součástí týmu, se kterým každý den pracujeme na plnění představ našich zákazníků, ať jsou jakkoli netradiční,” dodává Ondřej Málek, nový ředitel divize Shop v Copy General. Ve volném čase rád běhá a pokouší se zdolávat ultramaratony.

O společnosti Copy General


Společnost Copy General patří mezi nejvýznamnější poskytovatele digitálních reprografických, kopírovacích a tiskových služeb ve střední a východní Evropě. Od roku 1992, kdy otevřela svou první pobočku v Praze na Senovážném náměstí, se rozvinula v servisního poskytovatele na poli distribuce finančních dokumentů a softwarových služeb. Následně se posunula do direct mailingu a přímého marketingu. Novým trendem ve službách společnosti je i distribuce a servis produkčních plotrů HP a komplexní řešení materiálů pro design a reklamu. Svým zákazníkům, od jednotlivců přes malé firmy až po nadnárodní organizace, poskytuje maximální uživatelský komfort a vysokou přidanou hodnotu. Pokouší se vždy aplikovat nejnovější postupy a technologie, neustále hledá nové cesty a řešení a snaží se tak naplňovat heslo „O stránku napřed“.

Více informací na: www.copygeneral.cz.