Klára Ječmínková nastoupila do české pobočky Dell EMC na pozici obchodního zástupce pro Enterprise

PRAHA – 15. listopadu 2016 – Do obchodního týmu společnosti Dell EMC Česká republika nastoupila Klára Ječmínková. Klára bude mít na starost, jako Enterprise Account Manager, prodej datových úložišť, řešení pro zabezpečení dat, řešení pro obnovu a zálohování a také prodej konvergované a hyperkonvergované infrastruktury. Klára přichází do týmu Dell EMC ze společnosti Hewlett-Packard, kde pracovala přes sedm let na pozici obchodní specialistky, nejprve pro segment řešení pro ukládání dat, servery a síťových řešení pro velké korporace (Enterprise Storage, Servers and Networking), divizi Industry Standard Server/Storage Works Division (ISS/SWD), a později pro segment řešení pro ukládání dat (HP Storage Division). (TZ)

„Jsme rádi, že se Klára stala členkou našeho týmu. Má bohaté zkušenosti s prodejem technologických řešení v oblastech hardwaru a softwaru, a proto věříme, že bude posilou našeho obchodního oddělení. Klára pracuje již řadu let s enterprise klienty z nejrůznějších odvětví (telekomunikace, bankovnictví, maloobchod a veřejná správa) a její přehled tak určitě pomůže nabídnout ta nejlepší řešení pro naše zákazníky,“ uvádí Jiří Sven Svěrák, ředitel české pobočky Dell EMC.

Klára vystudovala program MBA na Baylor univerzitě v americkém Texasu. Ve svém volném čase se věnuje dětem a sportovním aktivitám, jako je tenis, běh a bikram jóga.

O společnosti Dell EMC

Společnost Dell EMC, součást skupiny Dell Technologies, umožňuje organizacím modernizovat, automatizovat a transformovat svá datová centra díky špičkovým konvergovaným infrastrukturám, serverům, úložištím a technologiím pro ochranu dat. Tím podnikům poskytuje důvěryhodný základ pro transformaci IT prostřednictvím hybridních cloudů a přeměnu celého systému podnikání tvorbou nativních cloudových aplikací a big data řešení. Dell EMC poskytuje služby zákazníkům ze 180 zemí – včetně 98 % společností z žebříčku Fortune 500 – a nabízí nejucelenější a nejinovativnější portfolio na trhu zahrnující vše od základních systémů až po cloud.