Svezte se na vlně zábavy se stolními počítači Lenovo

Praha, 22. listopadu 2016 – Výkonné, spolehlivé, kompaktní a cenově dostupné. Takové jsou nové přírůstky v kategorii stolních počítačů Lenovo. Představují nejen společníky pro všechny členy rodiny, ale i vhodný bytový doplněk. (TZ)

Počítač typu „vše v jednom“ Lenovo IdeaCentre AIO 510 je ideální do každé domácnosti. Extrémně tenké zařízení, které je dostupné s 21,5 nebo 23palcovým displejem, využívá nejmodernější technologie, aby si s ním děti i dospělí mohli užít volné chvíle na maximum.

Lenovo IdeaCentre 200 klame tělem. I přesto, že klasickým stolním počítačům nesahá svými rozměry ani po kotníky, nabízí dostatek výkonu pro práci i zábavu. Pokud přijde řeč na výkonné PC, stojí za zmínku i IdeaCentre 300. Jedná se o cenově dostupné a přitom velmi spolehlivé zařízení, se kterým uživatelé získají vše, co potřebují.

Lenovo IdeaCentre AIO 510 je v roli rodinného multimediálního centra cítí jako ryba ve vodě. Možnost připojení přes nejnovější technologie Wi-Fi nebo Bluetooth umožňuje streamování zvuku i videa na každé zařízení v domácnosti. Díky mimořádně tenké konstrukci, která má pouhých 7,2 mm v nejsilnějším místě, ho můžete postavit prakticky kamkoliv. Na pohled působí velmi stylově, takže se v pracovně nebo obýváku bude krásně vyjímat.

Pro maximální praktičnost a čistší linie je počítač vybaven systémem portů, které lze jednoduše odejmout a skrýt. Z důvodu bezpečnosti lze toto provést i s kamerou. Kompaktní Lenovo IdeaCentre AIO 510 zaujme také široce nastavitelným bezrámečkovým IPS displejem, který lze otáčet v rozsahu od -5 do 30 stupňů pro lepší pozorovací úhly. Pro uživatele, kteří touží po ještě jasnějším a čistším obrazu, nabízí Lenovo také model IdeaCentre AIO 510s, který disponuje technologií Andvanced In-Cell Touch (AIT).

Všechny členy domácnosti si IdeaCentre AIO 510 bezpochyby získá svým vysokým výkonem. Využívá procesory až Intel Core i5 a vybaven je grafickou kartou NVIDIA GeForce 940MX, případně AMD Radeon R5 M435. V kombinaci s technologií Dolby Advanced Audio, která přináší optimalizaci reproduktorů a čistý stereofonní zvuk, představuje ideálního společníka při sledování filmů, poslechu hudby nebo hraní her.

Zařízení Lenovo IdeaCentre 200 se pyšní výkonem klasického stolního počítače, který je ukrytý do výrazně menšího provedení. Velký je přibližně jako obyčejná knížka. Dá se proto jednoduše postavit na stůl a využít jako specializované centrum domácí zábavy, nebo jej můžete mít umístěný někde v ústraní a nechat si ho jen pro sebe.

V základní výbavě nabízí řadu konektorů včetně HDMI a Display Portu, volitelně potom rychlé technologie Wi-Fi 802.11 b/g/n nebo a/c a Bluetooth 4.0. Díky až 16GB operační paměti si bez problému poradí s jakoukoliv úlohou. Dostatek místa pro dokumenty, hudbu, filmy i fotografie nabízí úložiště s kapacitou až 1 TB a volitelně také 32 GB SSD.

S každodenními pracovními úkoly si hravě poradí i Lenovo IdeaCentre 300, všestranný a cenově dostupný stolní počítač v jednoduchém elegantním designu. Čtyřjádrové procesory Intel Pentium nabízí úžasný výpočetní i grafický výkon. S paměťovou kapacitou až 2 TB HDD si uživatelé uloží všechny své dokumenty, prezentace i obrázky a ještě jim zbude spousta volného místa. Strhující zážitek při sledování filmů i poslechu hudby zaručí 5.1 kanálový prostorový zvuk, zatímco o pohodlné a přesné psaní se postará ergonomicky tvarovaná klávesnice AccuType.

Vynikající poměr ceny a výkonu nabízí také model IdeaCentre 300s. Využití najde jak při podnikání, tak při studiu. S tímto počítačem s přehledem splníte všechny své úkoly a zároveň budete mít dostatek času na zábavu. Činnosti jako surfování na internetu, vyřizování emailů nebo přehrávání multimédií jsou pro něj hračka s výkonem poháněným až šestou generací procesorů Intel Core.

Lenovo IdeaCentre AIO 510 je dostupný za cenu od 13 999 Kč s DPH, model IdeaCentre AIO 510s pak za 17 999Kč včetně DPH.

Počítač Lenovo IdeaCentre 200 je na našem trhu dostupný za cenu od 5 999 Kč včetně DPH.

Stolní počítače IdeaCentre 300 a IdeaCentre 300s jsou k dispozici od 16 999 Kč včetně DPH, respektive od 7 499 Kč s DPH.

Pro nejnovější informace sledujte Lenovo na Twitteru www.twitter.com/LenovoCZ nebo na Facebooku: www.facebook.com/lenovocz. Informace o Lenovo teamu pak naleznete na www.lenovoteam.cz. Nabídku serverů společnosti Lenovo přinášejí stránky www.thinkserver.cz.

Lenovo, společnost s obratem 46 miliard USD, je lídr v poskytování inovativních spotřebitelských, komerčních a podnikových technologií. Portfolio vysoce kvalitních a bezpečných produktů a služeb zahrnuje počítače (včetně legendární značky Think a vícerežimové YOGA), pracovní stanice, servery, storage, chytré televize a rodinu mobilních produktů, jako jsou chytré telefony (včetně značky Motorola), tablety a aplikace. Další informace o společnosti Lenovo jsou k dispozici na www.lenovo.cz.