Řetězec Expert Elektro: slevy elektro zboží u příležitosti Black Friday v desítkách procent

letos se do slevové akce na tzv. černý pátek zapojuje také e-shop řetězce s elektronikou a domácími spotřebiči Expert Elektro. (TZ)

Ve výprodejích, které běží i přes letošní první adventní víkend až do pondělí 28. listopadu, nabízí v akci často vyhledávaný sortiment jako jsou pračky, sušičky, lednice, televizory, mobilní telefony nebo notebooky. Slevy se týkají například i hodinek, autopříslušenství, nářadí či kuchyňských potřeb.

„Výše slev se pohybuje v řádech desítek procent. Na vybraná příslušenství přitom pak až devadesáti procentní slevy. Zákazníci si zboží objednají na našem e-shopu a následně jim ho zdarma doručíme na prodejnu,“ uvádí Michal Švihnos manažer e-shopu Expert Elektro a doplňuje: „Důvěra zákazníků je pro nás zásadní, proto si zakládáme na tom, že nižší ceny vybraného zboží jsou skutečnými slevami z běžných cen, za které se v našem řetězci prodávají.“

Výprodeje u příležitosti tzv. černého pátku budou pokračovat na e-shopu Expert Elektro až do pondělí 28. listopadu, kdy se propojují s podobnou akcí Cyber Monday.