Šéf Huawei Richard You představí na CES 2017 vize propojení mobilů a umělé inteligence

Generální ředitel společnosti Huawei Richard You vystoupí na nadcházejícím veletrhu CES 2017 v Las Vegas s prezentací o novém globálním modelu pro informační a komunikační technologie a představí vize Huawei o dalším vývoji mobilních technologií, včetně propojení s nejnovějšími typy umělé inteligence a virtuální realitou. Pořadatel veletrhu CES 2017, Asociace spotřebních technologií (CTA), naplánoval proslov Richarda You na úvodní den konference 5. ledna 2017 od 14:00 hod. v sále Palazzo hotelu The Venetian. Veletrh CES 2017 se uskuteční od 5. do 8. ledna 2017 v Las Vegas. (TZ)

Podrobnosti naleznete níže nebo v přiložené tiskové zprávě. V případě zájmu vám zprostředkujeme další informace:

http://ces.tech/News/Press-Releases/CES-Press-Release.aspx?NodeID=bac3bf4d-51eb-4cf1-9614-eb1e5ee08d56 

O CES:

 

CES je místem, kde se setkávají společnosti z celého světa, které jsou úspěšné v oblasti spotřebních technologií. Téměř 50 let slouží jako zkušební prostor pro inovátory a průlomové technologie a zároveň jako celosvětové pódium, na němž se inovace nové generace představují před uvedením na trh. Veletrh CES zahrnuje veškeré oblasti spotřebního průmyslu a je největší událostí svého druhu, na níž je možné inovace vidět ve skutečném provedení. Vzhledem ke skutečnosti, že jej pořádá Asociace spotřebních technologií (Consumer Technology Association – CTA) reprezentuje trh spotřební elektroniky s hodnotou 287 miliard dolarů, čímž přitahuje přední světové společnosti v těchto odvětvích a průkopnické novátory na fórum, které se věnuje aktuálním otázkám oboru. Sledujte novinky o veletrhu CES na www.CESweb.org a na sociálních sítích.

 

O Asociaci spotřebních technologií:

 

Asociace spotřebních technologií (CTA) je obchodní sdružení, které reprezentuje trh spotřební elektroniky s hodnotou 287 miliard dolarů. Více než 2 200 společností – 80 procent tvoří malé a střední podniky a start-upy; další patří mezi nejznámější světové značky – využívá výhod plynoucích z členství v CTA, včetně obchodního zastupování, průzkumů trhu, technického vzdělávání, propagace průmyslu, vývoje standardů a posilování obchodních a strategických vztahů. Asociace spotřebních technologií také založila a pořádá CES – světový veletrh, kde se setkávají všichni, jimž se daří podnikat se spotřebitelskými technologiemi. Zisky z CES reinvestuje CTA do svých dalších služeb.