Paměti TRANSCEND pro extrémní podmínky

V Brně, 28. listopadu 2016 – Firma TRANSCEND představuje paměti DDR4 průmyslové řady ve formátu SO-DIMM. Moduly z řády Wide Temperature jsou přizpůsobeny k provozu v extrémních teplotních podmínkách. (TZ)

DDR4 SO-DIMM Wide Temperature byly vyvinuty za účelem nepřetržitého provozu v náročných podmínkách. Jsou odolné proti teplotám -40°C až 85°C. Díky tomu se osvědčí ve venkovních zařízeních a jiných těžších provozech jako třeba špatně větrané ITX systémy.

Paměti splňují požadavky standardu JEDEC a jsou taktovány na frekvenci 2400 MHz DDR. Jsou dostupné ve třech provedeních: 8 GB, 16 GB a 8 GB s korekcí chyb ECC. K provozu vyžadují pouze napětí 1,2V oproti 1,5V požadovaných moduly DDR3. To umožňuje snížit spotřebu elektrické energie až o 20%.

Specifikace

Paměti DDR4 SO-DIMM Wide Temperature
Napájecí napětí 1,2 V
Taktování DDR 2400 MHz
Propustnost 19 GB/s
Provozní teplota -40°C až 85°C
Dodatečné aplikace aplikace Smart Reader
Kapacitní provedení (pro modul) 8 GB, 16 GB a 8 GB ECC
Záruka Doživotní

Cena a záruka

Předpokládané ceny modulů TRANSCEND DDR4 SO-DIMM Wide Temperature jsou:

  • 8 GB – 2 500,-
  • 16 GB – 4 700,-
  • 8 GB ECC – 2 900,-

Na paměti RAM se poskytuje doživotní záruka.

Více informací: www.transcend-info.com

O společnosti TRANSCEND

Společnost TRANSCEND je ve světě známá jako výrobce pamětí a počítačových příslušenství. Společnost, založena v roce 1988, nabízí kompletní řadu paměťových modulů, USB pamětí, mobilní pevné disky, pevné disky, MP3, paměťové flash karty, čtečky karet a multimediální výrobky. Výrobní závody TRANSCEND se nachází na Taiwanu a v Čině; firma má své pobočky v Spojených státech, Velké Británie, Německu, Holandsku, Japonsku, Korei a Čině.