CES 2017 nabídne exkluzivní rozhovor s šéfem IAC Barry Dillerem

Asociace spotřebních technologií (CTA) oznamuje, že v rámci konferenčního programu nadcházejícího veletrhu CES 2017, který se uskuteční 5. až 8. ledna 2017 v Las Vegas, proběhne ve čtvrtek 5. ledna 2016 v divadle Westgate exkluzivní rozhovor s předsedou představenstva a ředitelem společností IAC a Expedia Barry Dillerem. Interview povede generální ředitel společnosti Medialink Michael E. Kassan a bezprostředně po něm bude následovat panelová diskuse se zástupci předních médií a marketingových specialistů. (TZ)

http://ces.tech/News/Press-Releases/CES-Press-Release.aspx?NodeID=ef690de8-7f39-493d-b5cf-04baf264d882 

O CES:

CES je místem, kde se setkávají společnosti z celého světa, které jsou úspěšné v oblasti spotřebních technologií. Téměř 50 let slouží jako zkušební prostor pro inovátory a průlomové technologie a zároveň jako celosvětové pódium, na němž se inovace nové generace představují před uvedením na trh. Veletrh CES zahrnuje veškeré oblasti spotřebního průmyslu a je největší událostí svého druhu, na níž je možné inovace vidět ve skutečném provedení. Vzhledem ke skutečnosti, že jej pořádá Asociace spotřebních technologií (Consumer Technology Association – CTA) reprezentuje trh spotřební elektroniky s hodnotou 287 miliard dolarů, čímž přitahuje přední světové společnosti v těchto odvětvích a průkopnické novátory na fórum, které se věnuje aktuálním otázkám oboru. Sledujte novinky o veletrhu CES na www.CESweb.org a na sociálních sítích.

O Asociaci spotřebních technologií:

Asociace spotřebních technologií (CTA) je obchodní sdružení, které reprezentuje trh spotřební elektroniky s hodnotou 287 miliard dolarů. Více než 2 200 společností – 80 procent tvoří malé a střední podniky a start-upy; další patří mezi nejznámější světové značky – využívá výhod plynoucích z členství v CTA, včetně obchodního zastupování, průzkumů trhu, technického vzdělávání, propagace průmyslu, vývoje standardů a posilování obchodních a strategických vztahů. Asociace spotřebních technologií také založila a pořádá CES – světový veletrh, kde se setkávají všichni, jimž se daří podnikat se spotřebitelskými technologiemi. Zisky z CES reinvestuje CTA do svých dalších služeb.