Český výrobce reprosoustav Acoustique Quality míří na CES

Výrobce špičkových reprosoustav z obce Červenka představí nejnovější produkty na světovém veletrhu spotřební elektroniky CES v Las Vegas (TZ)

Červenka, 1. prosince 2016 –  Společnost Acoustique Quality, výrobce českých Hi-Fi reprosoustav, představí novinku vrcholné řady Passion. Passion Orca přinesou kombinaci špičkového přednesu, moderního designu a kompaktních rozměrů. Pro jejich prezentaci se společnost Acoustique Quality rozhodla využít zesilovače KR AUDIO Kronzilla SX Pure Class A, jehož srdcem jsou české elektronky ručně vyráběné v Praze. Účastníci si také budou moci poslechnout vlajkovou loď společnosti, sloupové reprosoustavy AQ Passion, které získaly ocenění A`Desing award a jejich regálové příbuzné AQ Passion teen. Oběma poskytnou signál zesilovače britského výrobce Arcam třídy G.

Expozice Acoustique Quality bude umístěna v hotelu The Venetian. Prezentace nových reprosoustav se ujmou zakladatelé společnosti Ing. Vladimír Sapara a Ing. Karel Svoboda.

O firmě AQ

Firma AQ s.r.o. působí na trhu s audiem od roku 1995, kdy se její zakladatelé rozhodli proměnit svou lásku ke kvalitnímu zvuku v podnikání. Základní myšlenkou firmy, které se stále drží, je výroba vysoce kvalitních Hi-Fi reproduktorů, jejichž vývoj i výroba  stále probíhá v mateřské továrně v obci Červenka. Zakladatelé firmy a konstruktéři tak mají plnou kontrolu nad výběrem komponent a materiálů pro konstrukci reprosoustav, které se pyšní úžasným poměrem kvality a ceny.
Jak se dařilo budovat prodejní síť obchodních partnerů, začala firma do své nabídky přidávat i další produkty, příslušenství reprosoustav, jako kabely, stojany, držáky a podobně. Postupně se v nabídce začaly objevovat i další značky. První byl dnes již celosvětově známý výrobce gramofonů Pro-ject, jehož gramofony se vyrábí rovněž České Republice. Později přibylo i mnoho dalších značek z oblasti kvalitního audia.

O prodejně AUDIObest

Specializovaná prodejna AUDIObest je skvělým místem pro každého milovníka hudby a kvalitního zvuku. Nabízí komfort soukromé poslechové místnosti, ve které má každý možnost poslechnout si svou oblíbenou hudbu na nabízených produktech v konfiguraci, kterou si sám zvolí. Zároveň se prodejna může pyšnit největší nabídkou kabeláže, gramofonů a také digitálních radiopřijímačů v Praze. Samozřejmostí je pak odborně školený personál, který pomůže vyřešit jakýkoliv problém při plánování a zařizování domácích i firemních audio/video řešení.

 

Tagged