KYOCERA TASKALFA 3252ci: vysoce doporučeno Buyers Laboratory

KYOCERA Document Solutions, přední světový dodavatel tiskáren a kancelářských řešení oznámila, že nezávislá testovací laboratoř Buyers Laboratory (BLI) udělila tiskárně KYOCERA TASKALFA 3252ci certifikát „Highly Recommended“ a certifikát spolehlivosti „Reliable Certified“  pro rok 2016. (TZ)

Více než dva měsíce prováděla BLI pečlivé testování prakticky všech vlastností, schopností a výkonnosti tohoto multifunkčního zařízení. TASKalfa 3252ci byla vyhodnocena jako „celkově vynikající“ ve své třídě.

Součástí testu bylo posouzení spolehlivosti 125 tisíci impresemi, v průběhu této testovací doby se multifunkce zasekla pouze jednou. Analytici BLI poznamenali, že komponenty s dlouhou životností a vysoká maximální kapacita papíru přispívá k menším prostojům, a to jak u barevného, tak u černobílého tisku, kde byly prokázány shodné výsledky při dlouhodobém běhu zařízení.

TASKalfa 3252ci oslovila BLI rychlostí vytištění prvního listu a zhotovení první kopie, stejně jako rychlostí skenování. Zařízení je vybaveno technologií HyPAS a je tak připraveno k začlenění do procesů jakékoliv firmy či podniku. Analytici BLI věnovali také zvláštní pozornost schopnosti mobilního tisku.

Wi-Fi Direct a podpora NFC pro Android jsou již standardem a zařízení navíc podporuje Apple AirPrint, Google Cloud Print i KYOCERA Mobile Print,“ řekl George Mikolay, senior editor pro A3 a produkční hardware v BLI. „Toto multifunkční zařízení je ideální pro dnešní mobilní pracovní síly.

Prodejci i zákazníci hledají spolehlivost a výkon,“ řekl Hiroaki Yoshihashi, generální ředitel divize pro produktové plánování Kyocera Document Solutions. „Toto doporučení od BLI potvrzuje vše, co jsme o TASKalfa 3252ci říkali.

Zařízení MFP je vybaveno unikátním designem odpadního toneru: nádoba pro použitý černý toner může být využita jako odpadní kontejner, čímž se snižují prostory pro skladování a šetří se životní prostředí. Tato konstrukce přinesla multifunkci TASKalfa 3252ci  ocenění za vynikající výsledky v oblasti inovací v létě 2016 (Summer 2016 Outstanding Achievement in Innovation).

Díky příznivé ceně, široké nabídce funkcí a vysokému celkovému výkonu je tato multifunkce vynikajícím zařízením pro malé a středně velké pracovní skupiny,“ doplnil George Mikolay.

O společnosti Buyers Laboratory LLC
Společnost Buyers Laboratory LLC (BLI) je už 50 let přední nezávislou testovací laboratoří kancelářského vybavení a právním ochráncem spotřebitelů. Ve své internetové databázi a v bulletinech zveřejňuje srozumitelné a přesné informace o parametrech a cenových relacích kancelářských zařízení (kopírky, tiskárny, faxy a multifunkční zařízení). Díky svým zprávám o terénním a laboratorním testování je považována za předního recenzenta výrobků. Ve zprávách z terénu jsou zákazníkům výrobky poprvé představeny spolu s předběžnou analýzou jejich výkonu. V následné zprávě o laboratorním testu, jenž probíhá po dobu několika měsíců ručním testováním v laboratoři, jsou pak klientům poskytnuty nejdetailnější a nejpřesnější hodnotící informace těchto zařízení. Pro více informací navštivte www.buyerslab.com nebo www.buyerslabadvisor.com.

O společnosti KYOCERA Document Solutions

KYOCERA Document Solutions je jednou z předních světových společností zaměřených na kancelářská řešení. Její nabídka zahrnuje ECOSYS tiskárny, spolehlivá multifunkční zařízení, vysoce kvalitní spotřební materiál, všeobecné portfolio softwarových řešení a Managed Document Services (MDS). Její zákazníci profitují z nízkých provozních nákladů na vlastnictví stroje a vysoké výkonnosti na jakémkoli pracovišti. Cílem společnosti je pomáhat zákazníkům snížit jejich náklady, minimalizovat negativní dopad na životní prostředí a zároveň zlepšit efektivitu a spolehlivost při běžných firemních procesech. Pro více informací navštivte www.kyoceradocumentsolutions.eu.

KYOCERA Document Solutions je dceřinou společností spol. KYOCERA Corporation, která v roce 2009 oslavila 50. výročí. V roce 2011 dosáhla 604. místa v anketě „Global 2000“ v magazínu Forbes, která zveřejňuje seznam největších světových veřejně obchodujících společností. KYOCERA je hlavním výrobcem high-tech keramiky, elektronických součástek, solárních článků a elektronického kancelářského vybavení. Strategie dlouhodobého rozvoje společnosti KYOCERA je zaměřená na zpracování informací, ochranu životního prostředí a udržení kvalitní úrovně života.

O společnosti JANUS

Společnost JANUS byla založena v roce 1992 a od svého počátku se výhradně věnuje dovozu a distribuci laserových tiskáren, digitálních kopírek, multifunkčních a velkoformátových zařízení KYOCERA v České republice. V roce 2001 rozšířila své portfolio služeb o vývoj tiskových řešení a aplikací na míru a je oficiálním distributorem tiskového řešení MyQ. Společnost JANUS je držitelem ISO 9001:2000 a ISO 14001:2004. Pro další informace navštivte www.janus.cz.