Pavel Rímský načetl Žraloka od Jaroslava Kmenty

Audiokniha Žralok vychází týden po vydání knižní verze. Jde o třetí audioknihu reportéra Jaroslava Kmenty z projektu Padrino Krejčíř. Popisuje poslední fázi vyšetřování jeho činností od roku 2002 po rok 2005. Obsahuje také rekonstrukci jeho útěku z vily plné policistů, až na druhou stranu světa, na Seychely.  Stejně jako předchozí díly je načetl Pavel Rímský. (TZ)

Žralok je nejdelší audioknihou z celé série a posluchači se z ní dozví, jak policie zabránila na poslední chvíli únosu a vraždě utajovaného svědka Petra Polanského nebo informace o likvidaci policejního informátora Jakuba Konečného. Zajímavá jsou také autorova zjištění o nemoci Radovana Krejčíře nebo to, proč riskoval a plánoval nelegální a velké akce.

„Moc se těším na to, až Pavel Rímský vdechne knize ještě děsivější rozměr, než jaký má její obsah. Jeho hlas, tón a rytmus, s jakým příběh vypráví, dělá z knihy opravdovou gangsterku. Pavel Rímský je v tomto oboru mistr. Moc si toho vážím, že čte mé velmi náročné publikace. Když jsem letos knihu dopisoval a v některých pasážích jsem si – upřímně řečeno – nevěděl rady, jak to celé bude vyznívat, zavřel jsem na chvíli oči a představil si, jak ty věty budou znít, až je bude číst pan Rímský. Pomohlo mi to zjednodušit popis některých složitých miliardových podvodů. Řekl bych, že jeho hlas tomu dává tvář.“ řekl k audioknize její autor Jaroslav Kmenta.

Žralok

Autor: Jaroslav Kmenta

Interpret: Pavel Rímský

Délka audioknihy: 17h 11m

Režie: Jakub Tabery

Mistr zvuku: Jan Kacian

Kategorie: Literatura faktu a publicistika

Typ: Audiokniha kompletní

Série: Padrino Krejčíř

Cena: 299,- Kč

Odkaz na audioknihu:  http://audioteka.com/cz/audiobook/zralok

Ukázka z audioknihy:  http://bit.ly/ukazka_audiokniha_zralok

Další materiály (fotografie, obálka, medailonek): http://bit.ly/materialy_audioteka


Odkazy na předchozí dva díly:

Padrino Krejčíř – Gangster

http://audioteka.com/cz/audiobook/padrino-krejcir-gangster

Padrino Krejčíř – Afričan

http://audioteka.com/cz/audiobook/padrino-krejcir-african

 

www.audioteka.cz

www.facebook.com/audioteka.cz

www.twitter.com/audioteka_cz

https://plus.google.com/+AudiotekaCZ

www.youtube.com/audiotekacz

https://www.instagram.com/audioteka_czsk/