Limitovaná edice herních podložek SteelSeries QcK a QcK+

Chicago 8. 12. 2016 – Společnost SteelSeries, přední světový výrobce herních periferií, představuje inovovanou sérii nejprodávanějších podložek pod myš QcK a Qck+. Limitovaná edice nabízí zcela nový design a materiály zvyšující přesnost, komfort a trvanlivost. (TZ)

Nejnovější podložky pod myš od SteelSeries byly navrženy pro profesionální hráče a charakterizují je pevné netřepící se šití okrajů, povrch z mikrotkaniny testovaný na nejlepších senzorech na trhu optimalizující přesnost optických i laserových myší a vysoký počet jednotlivých mikrovláken minimalizujících tření, které vylepšují skluz myši. SteelSeries QcK Limited a QcK+ Limited mají také neklouzavou spodní část pro nechtěné pohyby na jakékoli ploše.

„Skvělá herní podložka s sebou přináší přesnost, pohodlí, stabilitu a odolnost, a to i po delším používání,“ říká Jason Christian, Category Manager pro herní podložky, myši a klávesnice ve společnosti SteelSeries, a dodává: “Vzali jsme si k srdci to, co nám říkali experti, hráči a naši fanoušci a jsme si jistí, že nová limitovaná řada QcK se stane součástí každé herní sestavy.“

SteelSeries QcK Limited o velikosti 320 x 270 x 3 mm a SteelSeries QcK+ Limited s rozměry 450 x 400 x 3 mm jsou k dispozici na světovém trhu prostřednictvím www.SteelSeries.com za cenu 19,99 resp. 29,99 euro.

Pro více informací navštivte https://steelseries.com/gaming-mousepads

 

O SteelSeries

SteelSeries je renomovanou značkou na trhu s herními periferiemi. Její snahou je v co největší míře vycházet vstříc potřebám hráčů a vyvíjet tak stále nové, vysoce kvalitní a inovativní produkty. SteelSeries také podporuje růst kompetitivního hraní a elektronického sportu prostřednictvím sponzoringu profesionálních týmů a herní komunity. Vášeň pro to být nejlepší dělá ze společnosti SteelSeries jednu z nejvíce respektovaných a uznávaných značek na světě, která se zásadně zasazuje o růst a vývoj herního průmyslu. SteelSeries najdete na sociálních sítích facebook.com/steelseries, Twitter @SteelSeries nebo na webu SteelSeries.com.