Air Bank má web, který budete mít rádi

Praha, 12. prosince 2016 – Dobrý web, konzultační agentura pro web a internetový marketing, navrhla nový design webových stránek Air Bank. Nejzásadnější změnou je posun od klasického popisu produktů, který využíval spíše racionálních argumentů, ke komunikaci založené na emočním designu. (TZ)

„Při koncipování nového designu jsme vycházeli ze základního předpokladu, že Air Bank je, a zároveň si může dovolit být, jinou bankou. Dokonce se to od ní očekává,“ říká Jiří Suchý, Digital Strategy Director Dobrého webu. Air Bank si od nové podoby stránek slibuje zjednodušení a zpřehlednění svých služeb a ještě výraznější diferenciaci od ostatních bankovních webů.

Novým webem proto návštěvníky provádí interaktivní testimonialy skutečných klientů a zaměstnanců banky, které zvěčnil fotograf Tomáš Princ, držitel ocenění Magnesia Litera v kategorii Blog za projekt Humans of Prague.

„Oslovili jsme klienty a zeptali jsme se jich, co mají na Air Bank rádi. Odezva byla veliká a jsme moc rádi, že někteří z nich šli s kůží na trh a nechali se vyfotit nebo natočit na video. Zapojili jsme také naše zaměstnance, protože právě oni mají zásluhu na tom, že naši klienti patří mezi ty nejspokojenější ze všech bank v Česku,“ dodává manažer marketingové komunikace Air Bank Tomáš Brych.

Celkové zpřehlednění webu a snazší orientaci v nabídce služeb zajistí návštěvníkům nové funkce. Web například na základě polohy návštěvníka automaticky zobrazí nejbližší pobočku a ukáže, jak dlouho má ještě otevřeno. Vyhledávání usnadní zase našeptávač, který nabídne přesně ty informace, které pro daného návštěvníka mohou být relevantní.

Novou podobu stránek si můžete prohlédnout na adrese www.airbank.cz.

O Dobrém webu

Konzultační agentura Dobrý web zvyšuje svým klientům návratnost investic do digitálních kanálů.  Tým Dobrého webu se skládá z předních odborníků na internetový marketing, copywriting, SEO, webovou analytiku. Divize ExperienceU je zaměřena na digitální inovace a UX výzkum. Dobrý web také pořádá pravidelná školení a semináře, projekt WebTop100 a společně s AKA pořádá akademii digitálního marketingu DigiAka. Více informací naleznete na www.dobryweb.cz.