S notebookem Lenovo V310 je podnikání hračka

Praha, 15. prosince 2016 – Lenovo V310 je notebook, se kterým vás podnikání bude vždy bavit. Nabízí široké možnosti konfigurace a k dispozici je v různých provedeních – od zařízení se špičkovým výpočetním výkonem až po flexibilní systém se dvěma úložišti. Disponuje například volitelnou náhradní baterií, antireflexním displejem a kloubem otočným o 180 stupňů, takže se hravě přizpůsobí jakémukoliv byznysu. Pochlubit se může také skvělým zabezpečením, rychlým připojením a dalšími vlastnostmi, které vyhoví všem potřebám firemních uživatelů. (TZ)

Lenovo V310 přichází s výjimečně tenkým designem a zároveň odolnou konstrukcí. Propracované detaily, jako je jednolitý kryt okolo klávesnice nebo červené prvky v horní části tlačítek touchpadu, mu dodávají prémiový vzhled. Vybaven je až Full HD displejem ve 14 nebo 15palcovém provedení, který nabízí jasný a ostrý obraz s širokoúhlým poměrem stran 16:9. Antireflexní úprava displeje nejen zabrání odleskům, ale pomůže i ke snížení únavy očí při práci.

Poháněn je až nejnovější generací procesorů Intel Core i7. Ve spojení s operačním systémem Windows 10 Pro a grafikou Intel SkyLake či AMD Radeon 430M 2GB VRAM představuje ideální zařízení i pro náročnější uživatele, kteří často používají více programů současně. Výkon notebooku ještě navyšuje operační paměť s kapacitou až 16 GB DDR4, jež zvyšuje výkon systému až o 30 %. Díky inovativnímu designu může být Lenovo V310 vybaven dvěma bateriemi, které zajišťují až 12hodinovou výdrž notebooku bez nutnosti nabíjení. Volitelné duální úložiště nabízí kombinaci rychlého SSD a vysokokapacitního HDD v jednom zařízení.

Notebook Lenovo V310 poskytuje celou škálu portů podnikové třídy jako VGA, LAN či USB 3.0 a volitelné prvky zabezpečení včetně čtečky otisků prstů a zámku USB. Jakmile se uživatelé budou chtít podělit o obrazovku se svými kolegy, stačí displej uvést do vodorovné polohy. Lenovo V310 totiž disponuje pantem otočným o 180 stupňů, čímž se zvyšuje jeho flexibilita při práci.

Ačkoliv je tento notebook opravdový pracant, nezkazí ani žádnou zábavu. Detailně prokreslený zvuk při sledování filmů nebo poslechu hudby si mohou uživatelé užívat díky technologii Dolby Audio, která maximálně využije úrovně hlasitosti počítače bez jakéhokoliv zkreslení.

Notebook Lenovo V310 je na českém trhu dostupný za cenu od 12 990 Kč s DPH.

Pro nejnovější informace sledujte Lenovo na Twitteru www.twitter.com/LenovoCZnebo na Facebooku: www.facebook.com/lenovocz. Informace o Lenovo teamu pak naleznete na www.lenovoteam.cz. Nabídku serverů společnosti Lenovo přinášejí stránky www.thinkserver.cz.

Lenovo, společnost s obratem 46 miliard USD, je lídr v poskytování inovativních spotřebitelských, komerčních a podnikových technologií. Portfolio vysoce kvalitních a bezpečných produktů a služeb zahrnuje počítače (včetně legendární značky Think a vícerežimové YOGA), pracovní stanice, servery, storage, chytré televize a rodinu mobilních produktů, jako jsou chytré telefony (včetně značky Motorola), tablety a aplikace. Další informace o společnosti Lenovo jsou k dispozici na www.lenovo.cz.