HyperX představuje první herní headset se zvukem Dolby Surround Sound, který je „plug-and-play”

Náhlavní sada HyperX Cloud Revolver S umožňuje hráčům nechat se pohltit zvukem v Dolby kvalitě po stisku jediného tlačítka – stačí ji připojit, není potřebný žádný software (TZ)

INTERNATIONAL CES, LAS VEGAS – 3. ledna 2016 – HyperX®, divize společnosti Kingston® Technology Company, Inc., dnes oznámila uvedení své dosud nejvyspělejší náhlavní sady s prostorovým zvukem Dolby® 7.1 nesoucí název HyperX Cloud Revolver S. Divize HyperX vestavěla technologii Dolby Headphone® do nového USB donglu – tato technologie přináší po jediném stisku tlačítka špičkový zvuk, který vás pohltí. Náušníky jsou z paměťové pěny značky HyperX a ve spojení s novým širokým náhlavním páskem poskytují větší pohodlí i při nekonečných hodinách hraní. Nová špičková náhlavní sada navíc podporuje různé operační systémy, má drivery o průměru 50 mm a mikrofon s funkcí potlačení okolního hluku, který je navržen pro použití profesionálními hráči a týmy eSports na celém světě.

Náhlavní sada Cloud Revolver S má stejně realistický zvukový obraz díky technologii Dolby Headphone jako i další sady řady Cloud Revolver, za něž HyperX získala mnohá ocenění, a je navržena tak, aby nabízela komfort a bezkonkurenční výkon s čistým zvukem a širokým zvukovým obrazem, který je výhodný pro „střílečky“ (FPS) a hry ve 3D prostředí. Sedmikanálový zvukový systém Dolby Headphone 7.1 vytváří velmi osobní a pohlcující zážitek z hraní – emuluje zvuk jako v kinech, který hráče vtáhne přímo do středu akce, v níž se může s výhodou skvěle orientovat.

„Náhlavní sada HyperX Cloud Revolver S hráčům nabízí špičkový zvuk po stisku jediného tlačítka, špičkový výkon a špičkové pohodlí. Stačí ji připojit, stisknout tlačítko a hned máte zvuk v Dolby kvalitě,“ řekl Edward Baily, obchodní ředitel HyperX pro EMEA. „Můžete hrát hry, sledovat filmy nebo poslouchat hudbu a ohromující zvuk náhlavní sady Cloud Revolver S vás svou kvalitou pohltí jako v kině.“

Náhlavní sada Cloud Revolver S vytváří zvukový prostor díky jedinečné technologii konstrukce driverů, která hráčům umožňuje představit si, z jakých směrů a vzdáleností přicházejí různé zvuky kolem nich. Hráči si navíc mohou vybrat své oblíbené nastavení díky ekvalizéru se třemi předdefinovanými profily: zdůraznění, rovná charakteristika a zvýraznění hlasů. Získají navíc výhodu u „stříleček“ a her ve 3D prostředí, protože uslyší, kde se soupeři nacházejí – a to mnohem ostřeji a přesněji, než to bylo dosud možné.

Informace o náhlavní sadě HyperX Revolver S

Náhlavní sada Cloud Revolver S je vytvořena s cílem poskytnout špičkový zážitek z hraní a navíc má tyto další vlastnosti:

  • Dolby Surround Sound – Nový USB dongle pro zpracování zvuku zajistí prostorový zvuk, funguje v režimu plug-and-play a má vestavěnou vysoce kvalitní zvukovou kartu.
  • Vytvořeno pro hráče – Tři předdefinované profily ekvalizéru, nezávislé ovládání hlasitosti a tlačítko pro ztlumení mikrofonu a LED podsvícení pro rychlou kontrolu aktivních režimů.
  • Nový design – Širší hlavový pásek, matná černá povrchová úprava a náušníky z paměťové pěny HyperX Signature Memory Foam.
  • Špičkový výkon – Na rozdíl od konkurenčních náhlavních sad není potřeba žádný software nebo samostatný audio box.

Další technické údaje náhlavní sady HyperX Revolver S:

Sluchátka

Driver: Dynamický, průměr 50 mm s neodymovými magnety.

Typ: Circumaurální (kolem celého ucha), uzavřená zadní část.

Frekvenční charakteristika: 12 Hz – 28.000 Hz

Impedance: 30 Ω

Hladina akustického tlaku: 100,5 dB SPL/mW na kmitočtu 1 kHz

Celkové harmonické zkreslení (THD): < 2%

Odběr energie: Jmenovitý 30 mW, maximální 500 mW

Hmotnost: 360 g

Hmotnost včetně mikrofonu: 376 g

Délka kabelu:

Náhlavní sada: 1 m

Audio Control Box: 2,2 m

Prodlužovací kabel pro PC: 2 m

Typ připojení:

Náhlavní sada: jack 3,5 mm (4pólový)

Audio Control Box: USB

Prodlužovací kabel pro PC: jacky 3,5 mm stereo a mikrofonní vstup

Mikrofon

Typ převodníku: Elektretový kondenzátorový mikrofon

Směrová charakteristika: Dvousměrový, s funkcí potlačení okolního hluku

Frekvenční charakteristika: 50 Hz – 18.000 Hz

Citlivost: -44 dBV (0 dB = 1 V/Pa, 1 kHz)

Dostupnost a podpora

Náhlavní sada Cloud Revolver S (výrobcem doporučená maloobchodní cena 169,99 €) bude k dostání od 14. března 2017 prostřednictvím sítě maloobchodních a internetových prodejců divize HyperX. Náhlavní sada Cloud Revolver S má dvouletou limitovanou záruku a servisní a zákaznickou podporu, která je u HyperX jedna z nejlepších v daném oboru. Náhlavní sada Cloud Revolver S bude vystavena na veletrhu spotřební elektroniky International CES 2017, který se koná v Las Vegas od 5. do 8. ledna 2017.

O divizi HyperX

HyperX je divizí společnosti Kingston Technology zaměřenou na vysoce výkonné produkty, mezi něž patří vysokorychlostní paměti DDR4 a DDR3, SSD disky, USB flash disky, náhlavní sady a podložky pod myši. Značka HyperX se zaměřuje na hráče, nadšence a ty, kdo své počítače přetaktovávají, a je na celém světě známá svou kvalitou, výkonem a úrovní inovace. Divize HyperX se věnuje oblasti tzv. eSports, kde sponzoruje více než 20 týmů na celém světě a je hlavním sponzorem soutěže Intel Extreme Masters. HyperX se účastní mnoha výstav, mezi něž patří například Brasil Game Show, China Joy, DreamHack, gamescomPAX.

Podrobnější informace můžete získat na domovském webu divize HyperX.

Další informace o divizi HyperX můžete najít zde:

YouTube: http://www.youtube.com/kingstonhyperx

Facebook: http://www.facebook.com/hyperxcommunity

Twitter:     http://twitter.com/hyperx

LinkedIn: http://www.linkedin.com/company/164609?trk=tyah

Google+: https://plus.google.com/u/0/+kingston/posts

 

HyperX® je divize společnosti Kingston Technology Company, Inc., největšího nezávislého výrobce paměťových produktů na světě. Divize HyperX byla založena v roce 2002 a má sídlo v kalifornském Fountain Valley ve Spojených státech. Další informace můžete získat na telefonním čísle +44 (0)1932 738888 nebo na internetové adrese www.kingston.com/us/memory/hyperx.