Nejnovější řada tiskáren a multifunkcí Kyocera pro chytré kanceláře

Kyocera Document Solutions, přední světový dodavatel tiskáren a kancelářských řešení, uvedla na trh multifunkční zařízení ECOSYS M5526cdw a tiskárnu ECOSYS P5026cdw, které mají za cíl obohatit chytré kanceláře zařízením vybaveným Wi-Fi připojením s rozšířenou funkcionalitou.   (TZ)

Tyto kompaktní tiskárny a multifunkční zařízení jsou určeny jak pro malé pracovní skupiny, tak i pro domácí uživatele. Nabízejí inovativní technologii toneru, vysoké rozlišení tisku, komponenty s dlouhou životností a bezkonkurenčně nízké náklady na vytištěnou stránku. V nových strojích se spojují typické vlastnosti a kvalita produktů řady ECOSYS.

Řada M5526cdw poskytuje díky vysokému rozlišení 1200 dpi vysokou kvalitu tisku, která je potřebná pro profesionální dokumenty s důrazem na kvalitní barevný výstup. Díky nové technologii toneru je barevné spektrum rozšířené a vytváří tak živé a výrazné barvy.

Stejně jako u všech produktů řady ECOSYS, zahrnuje tato nová řada komponenty s dlouhou životností, které šetří jak náklady na tisk, tak i životní prostředí.

Wi-Fi je integrována standardně spolu s podporou všech běžných mobilních tiskových aplikací včetně Apple AirPrint®, Mopria a Google Cloud Print. Tato řada zahrnuje aplikaci pro mobilní tisk, mobilní skenování a pokročilé tiskové úlohy.

Mezi další funkce patří duální skenování, předinstalované tonery a intuitivní 4,3 palcový ovládací panel.

„Tato zařízení mohou být přizpůsobena tak, aby vyhovovala různým pracovním prostředím,“ říká Georgi Grigorov. „Koncoví uživatelé ocení vynikající kvalitu barevného výstupu a mobilní možnosti konektivity naší nové řady, zatímco naši prodejci budou těžit ze spolehlivosti a malých rozměrů zařízení, které zjednodušují servis i logistiku.“

O společnosti KYOCERA Document Solutions

KYOCERA Document Solutions je jednou z předních světových společností zaměřených na kancelářská řešení. Její nabídka zahrnuje ECOSYS tiskárny, spolehlivá multifunkční zařízení, vysoce kvalitní spotřební materiál, všeobecné portfolio softwarových řešení a Managed Document Services (MDS). Její zákazníci profitují z nízkých provozních nákladů na vlastnictví stroje a vysoké výkonnosti na jakémkoli pracovišti. Cílem společnosti je pomáhat zákazníkům snížit jejich náklady, minimalizovat negativní dopad na životní prostředí a zároveň zlepšit efektivitu a spolehlivost při běžných firemních procesech. Pro více informací navštivte www.kyoceradocumentsolutions.eu.

KYOCERA Document Solutions je dceřinou společností spol. KYOCERA Corporation, která v roce 2009 oslavila 50. výročí. V roce 2011 dosáhla 604. místa v anketě „Global 2000“ v magazínu Forbes, která zveřejňuje seznam největších světových veřejně obchodujících společností. KYOCERA je hlavním výrobcem high-tech keramiky, elektronických součástek, solárních článků a elektronického kancelářského vybavení. Strategie dlouhodobého rozvoje společnosti KYOCERA je zaměřená na zpracování informací, ochranu životního prostředí a udržení kvalitní úrovně života.

O společnosti JANUS

Společnost JANUS byla založena v roce 1992 a od svého počátku se výhradně věnuje dovozu a distribuci laserových tiskáren, digitálních kopírek, multifunkčních a velkoformátových zařízení KYOCERA v České republice. V roce 2001 rozšířila své portfolio služeb o vývoj tiskových řešení a aplikací na míru a je oficiálním distributorem tiskového řešení MyQ. Společnost JANUS je držitelem ISO 9001:2000 a ISO 14001:2004. Pro další informace navštivte www.janus.cz.