V Datartu dnes startuje druhá vlna výprodejů

Praha, 5. ledna 2017 – Na výprodeje, které začaly v Datartu hned po Vánocích, dnes navazuje jejich druhá vlna. Do výprodejů budou zařazeny další produkty a u některých již zlevněných, bude sleva ještě vyšší. Na začátku ledna zákazníci také často vrací nevhodné dárky. Letos se nejčastěji jedná o malé kuchyňské spotřebiče. (TZ)

„Letošní výprodeje jsou ve znamení plánovaných nákupů, lidé nejvíce kupují praktické dárky a zařízení do domácnosti. Hitem letošních výprodejů jsou televize, ledničky, vysavače a kávovary. Megahitem byly hry pro Playstation 4 za 99 Kč, které  zmizely z prodejen během několika hodin,“ říká Iva Pavlousková, tisková mluvčí Datartu.

Rychle z prodejen a skladů mizí také outdoorové kamery, které jsou zlevněné na polovinu. Extrémně výhodná cena zvýšila zájem i o jinak poměrně těžko prodejné produkty, například Lumia s nepříliš podporovanými Windows se díky 50% slevě stala bestsellerem mezi telefony. V nabídce je také telefon ACER JADE PRIMO s 56% slevou. Zákazníky také velmi lákají kapslové kávovary se slevami 20 – 25%.

Stále jsou na webu i v prodejnách k dispozici tisíce produktů napříč celým sortimentem od mobilních telefonů, příslušenství, malých kuchyňských spotřebičů až po velké spotřebiče a televize. 

V tomto období zákazníci také často vrací nevhodně zvolené dárky. „Nejčastěji se jedná o malé kuchyňské spotřebiče. Obvykle jej zákazníci mění za jiné zboží v prodejně, vyberou si buď vyšší model, nebo stejný, ale v jiné barvě. Někteří si vezmou dárkovou kartu s platností minimálně 1 rok,“ vysvětluje Iva Pavlousková.

Vánoční výprodeje potrvají do 16. ledna, nevhodné dárky je možné vrátit do zítřka.

Slevy Datart počítá ze skutečných cen platných k 14. prosinci 2016.

O společnosti Datart

Datart je na trhu 25 let a je vlastněný českými akcionáři, kterým se daří držet společnost i na vysoce konkurenčním českém trhu v zisku a dál ji úspěšně rozvíjet. Své podnikání staví hlavně na co nejlepší péči o zákazníky. Nabízí jim například vynášku zboží až do bytu a odbornou instalaci, ekologickou likvidaci starých spotřebičů, bleskovou výměnu porouchaného výrobku, nebo expresní odběr na prodejnách do 60 minut od objednání.