Zažijte s ADATA kreativitu pro život bez hranic na veletrhu CES 2017

Praha, Česká republika – 5. 1. 2017 – ADATA Technology, přední výrobce výkonných modulů DRAM a NAND flash produktů a mobilního příslušenství, uvede na veletrhu CES 2017 (Consumer Electronic Show), který se ode dneška do 8. ledna koná v Las Vegas, široké portfolio inovativních technologických produktů. ADATA představí herní kit XPG s podporou virtuální reality, který zahrnuje vysoce výkonné paměťové moduly, světově ojedinělý externí SSD disk s krytím IP68 a podporou USB 3.1, bez nářadí použitelný externí diskový box pro PS4/notebook hráče a iOS flash disk v barevném provedení Jet Black s povrchem odolným proti poškrábání. Návštěvníci také budou moci na vlastní oči spatřit několik SSD disků s technologií 3D NAND Flash a PCIe Gen 3×4, nabídku USB Type-C, inovativní powerbanky a příslušenství pro iOS. (TZ)

Hardcore Gaming a virtuální realita

ADATA bude vystavovat vodou chlazený systém schopný nabídnout virtuální realitu prostřednictvím LED XPG Dazzle a nejnovější SSD disk pro hráče, XPG SX950. Návštěvníci budou moci prozkoumat vysokou výkonnost VR-ready sady a nejnovější XPG Dazzle se zbrusu novým designem chladiče. Vylepšená verze XPG Dazzle také předvede svůj výkon s frekvencí až 4 133 MHz, což bude vyhovovat hráčům, přetaktovávačům i casemodderům. ADATA také poprvé uvede externí box na 2,5“ disk, EX500 s odolným designem a konektorem USB 3.1 pro rychlé datové přenosy až 5 Gb/s.

Několik 3D MLC/TLC SSD a externích SSD disků

ADATA bude vystavovat PCIe Gen3x4 SSD disk, XPG SX8000, který je vybaven technologiemi SMI a 3D NAND Flash. Jeho přenosové rychlosti dosahují až 2 500/1 100 MB/s, podporuje opravný kód LDPC (low density parity check) a RAID pro lepší integritu dat a prodloužení životnosti a spolehlivosti SSD disku. 3D NAND SSD disk SU900 s technologií MLC NAND Flash osloví zákazníky se středními a vysokými nároky, jako je hraní, firemní řešení a nasazení s důrazem na odolnost. SU800 SSD disk s technologií TLC NAND Flash bude vhodný pro základní použití, jako jsou stolní počítače a notebooky. ADATA klade na své expozici na veletrhu CES důraz na odolné externí SSD disky vybavené konektorem USV Type-C. SD700 je nejodolnější externí SSD disk na světě vybavený konektorem USB 3.1, vysoce spolehlivou technologií 3D TLC NAND Flash, voděodolným a prachuvzdorným krytím IP68.

Stylové mobilní příslušenství a inovativní úložiště pro produkty Apple

ADATA se vždy věnovala inovativním produktům, které svým majitelům dokázaly něco přinést. V průběhu veletrhu CES proto ADATA odhalí inovativní odolnou power banku D8000L s krytím IP54 schopnou plnit funkci LED svítilny. Vystavena budou také nejrůznější USB Type-C zařízení, která uspokojí každého zájemce. Vylepšení řada Apple kompatibilních produktů jako třícestná (3-way card reader) čtečka karet AI910 a ultra tenký flash disk AI920. AI910 podporuje sdílení a zálohování mezi systémy iOS, Android a Windows a pro vyšší pohodlí uživatelů umí také připojené zařízení v průběhu kopírování dobíjet. AI920 je výjimečně malé a štíhlé externí úložiště pro zařízení s iOS vybavené konektorem USB 3.1 s rychlostí přenosu až 150 MB/s, odolností proti vodě i prachu.

Vyzkoušejte si inovace, kterým patří budoucnost!

Navštivte ADATA na veletrhu CES 2017:

  1. – 8. ledna 2017, The Palazzo, Tower Parlor Suite

O společnosti ADATA

ADATA Technology je jedním z největších výrobců DRAM modulů a USB flash disků na světě. Nabízí komplexní řešení včetně paměťových karet, SSD disků a přenosných hard disků. Portfolio ADATA zahrnuje také energetické zdroje pro mobilní zařízení a řešení pro špičkové LED osvětlení. Produkty ADATA opakovaně získávají mezinárodní uznání od organizací, jako je iF Design Awards (Německo), red dot Awards, CES Best of Innovations Awards, Good Design Awards (Japonsko), Best Choice of Computex Awards a Taiwan Excellence Gold Awards. Slogan společnosti zní „Love, Life, Dreams” a ztělesňuje filozofii značky ADATA, která chce přinášet inovativní paměťové produkty. Pro více informací prosím navštivte www.adata.com.