Nová povýšení v AMI Communications

Největší PR agentura na českém trhu AMI Communications povýšila začátkem roku hned dvě členky týmu, který pečuje o průmyslové klienty. Pozici Account Manager budou nově zastávat Dana Favaro a Šárka Štočková. (TZ)

Dana Favaro má v oboru desetileté zkušenosti. Ty první získala ve společnosti MediaTrust Communications. V minulosti měla na starosti také komunikaci zahraničních projektů společnosti JUFA a pracovala v komunikačním oddělení United Colors of Benetton. Do AMI Communications nastoupila v roce 2012, a to do týmu průmyslu, kde se nyní stará o klienty C.S.Cargo, ČEZ FUTUR/E/MOTION, ArcelorMittal Ostrava a Škoda Transportation.

Dana Favaro vystudovala mediální studia a žurnalistiku na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně. Během studia absolvovala také studijní stáž na University of East London v oboru Public Relations. Mezi pracovní úspěchy Dany patří cena European Excellence Award 2016 a dvě České ceny za PR za náborovou kampaň „Řidičkou v týmu CS Cargo“. Ráda chodí po horách, cestuje a setkává se s přáteli.

Šárka Štočková odstartovala svou pracovní dráhu v oblasti komunikace jako redaktorka zpravodajského webu Lidovky.cz, kde měla na starosti domácí a ekonomická témata. V oboru public relations se pohybuje od roku 2012. Před AMI pracovala v PR agentuře PRAM Consulting a absolvovala kurz PR na London School of PR. Do AMI nastoupila v roce 2015, kde se stará o průmyslové klienty, mezi něž patří ČEZ, Zetor Tractors, Latecoere, Round Hill Capital nebo Skanska.

Šárka Štočková vystudovala žurnalistiku a mediální studia na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze. Mezi její pracovní úspěchy patří například komunikace uvedení designového konceptu ZETOR by Pinifarina, která byla oceněna dvěma Českými cenami za PR 2015. Jejími koníčky jsou jóga, běh, cestování, četba, filmy, aktuální dění a posezení s přáteli u vína či kávy.