Samsung Galaxy A5 a A3 2017za unikátní cenu při obměně telefonu

Komentář Jakuba Szewieczeka z firmy Mobil Pohotovost k uvedení nových modelů na český trh: (TZ)

„Telefony z třetí řady Samsung Galaxy A (2017) sází především na styl, prémiové materiály a fotografování. Z mého pohledu jsou obě novinky velmi zajímavé zejména odolností vůči prachu a vodě dle certifikace IP68. V současné době totiž na trhu v této cenové kategorii žádný prémiový výrobce voděodolný a prachotěsný telefon nenabízí. Velmi zajímavý je také fotoaparát. U modelu Galaxy A5 (2017) najdeme hned dva 16Mpx fotoaparáty a celková manipulace s fotoaparátem, stejně jako focení samotné je velmi intuitivní. Pozadu rozhodně nezůstává ani výkon obou zařízení, o který se stará osmijádrový procesor,“ hodnotí nové modely Jakub Szewieczek z Mobil Pohotovosti, kde si lze aktuálně tyto modely předobjednat.  

Při předobjednávce modelu Samsung Galaxy A3 nebo modelu Samsung Galaxy A5 dostane zákazník navíc šek v hodnotě 1000 Kč. Pokud zákazník následně na některé z prodejen Mobil Pohotovost prodá svůj starší telefon, šek mu bude proplacen tím, že hodnota daného šeku bude přičtena k ceně prodávaného (vykupovaného) telefonu. Díky této obměně pak může zákazníka vyjít nový model řady Samsung Galaxy A výrazně levněji. Na český trh se nové Samsungy dostanou oficiálně 3. února. U Samsungu Galaxy A3 bude cena 8 990 Kč u Galaxy A5 potom 11990 Kč.

 

O nás:


Mobil Pohotovost GSM s.r.o. je síť prodejen a servisních center, která se už od roku 1999 specializuje na prodej mobilních telefonů, tabletů a jejich příslušenství. Firma je výjimečná kombinací služeb, která umožňuje nejenom zboží koupit, ale zároveň i prodat a tím tak docílit unikátní ceny za nový přístroj. Mobil Pohotovost spolupracuje s předními světovými výrobci a za dobu svého působení firma prodala více než 2 milióny zařízení, přes dva miliony telefonů opravila a více než 1,5 milionů přístrojů vykoupila. Své služby poskytuje ve 12 kamenných pobočkách, z nichž 4 sídlí v Praze a další v Ostravě, Hradci Králové, Liberci, Plzni, Olomouci, Brně, Českých Budějovicích a Pardubicích. Novou pobočku otevírá v březnu v Jihlavě.

Více na www.mp.cz