Zalman: Nová herní skříň Z9 Neo Plus

25. 01. 2017 – (Zalman Tech Co., Ltd.) – Jedním z hlavních úkolů skříní pro PC je vytvořit optimální pracovní prostředí pro jednotlivé komponenty počítače.  V centru pozornosti je pak chlazení. Zalman přináší na trh novinku, počítačovou skříň Z9 Neo Plus, která se nebojí i těch nejvyšších teplot. (TZ)

U skříně Z9 Neo Plus se právem předpokládá, že zajistí počítači ucelené chlazení. Skříňová sestava obsahuje pět 120mm ventilátorů (včetně tří s modrým podsvícením led diodami). Zdroj, který se umístí na dno skříně, sousedí se speciálním panelem, který absorbuje teplo a převádí jej vně skříně. Dalším originálním řešením jak zvýšit chlazení je možnost odstranit část horního panelu.

Jednoznačně tichý provoz

Výkonné chlazení se často projeví vyšším hlukem ventilátorů. V případě skříně Z9 Neo Plus je hluk redukován speciálním těsněním instalovaným na přední části skříně. Toto hlukové těsnění je umístěno uvnitř čelního panelu a nijak neovlivní celkový vzhled skříně. Panel rozhraní I/O je umístěn na vrchu skříně a zahrnuje dva porty USB 3.0 a dva porty USB 2.0, vstupy pro mikrofon a headset a také hlavní vypínač a resetovací tlačítko.

Prostor bez kompromisů

Vnitřní uspořádání skříně Z9 Neo Plus poskytuje dostatečný prostor všem počítačovým dílům a komponentám, včetně prostoru pro základní desku s profilem 440 mm, grafickou kartu se šířkou 400 mm nebo pro systém vodního chlazení. Pevné disky lze do skříně instalovat snadno bez použití nářadí.

Pohled, který neomrzí
Značka Zalman chce hráčům umožnit, aby měli vždy možnost vidět svůj hardware v akci. V případě skříně Z9 Neo Plus to zajistí boční průhledný akrylátový panel. O atraktivní pohled na jednotlivé komponenty počítače bez jediné stopy prachu se starají také prachové filtry, které jsou instalovány na spodní a přední části skříně.

Technické údaje Z9 Neo Plus:
Typ: ATX Mid Tower

Podporované formáty základních desek: standardní ATX/Micro ATX/Mini-ITX

Napájení: standardní ATX 12V/200 mm maximum

Podporovaný formát grafické karty: karty se šířkou až 400 mm

Chlazení CPU: profil až 160 mm

Počet slotů: 7

Sloty pro disky:

externí: 2 x 5,25”

interní: 2 x 3,5” (volitelně externí x 2)

interní: 2 x 2,5” (volitelně interní x 2, externí x 2)

Ventilátory: 5 (součást skříně):

horní část skříně: 2 x 120 mm Blue LED Molex 4pin

přední část skříně: 2 x 120mm (lze zaměnit za 140 mm) molex 4pin

zadní část skříně: 1 x 120 mm Blue LED 3pin

Transparentní boční panel

I/O rozhraní: 2 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, 1 x mic, 1 x sluchátka

Rozměry: 205x490x482 mm

—————————————————————

Společnost Zalman Tech Co., Ltd. Byla založena v roce 1999 a zavedla do světa počítačů koncept tiché výpočetní techniky “Noiseless Computing”. Bezhlučné chlazení počítačů bylo stále více vyžadováno a přispělo k rychlému růstu značky ZALMAN, která poskytovala trhu ultratichá chlazení stolních počítačů. Zalman si následně upevnil své postavení na trhu investicemi do výzkumu a vývoje, vysokou kvalitou výroby, globálním marketingem a kvalitní zákaznickou podporou.

Aktivity značky Zalman zasahují do inovativních řešení, jako jsou 2D/3D konverzní LED monitory, napájecí zdroje s chlazením, chlazení pro notebooky, sluchátka Surround Sound & Dual Stereo nebo herní rozhraní FPS GUN. To vše potvrzuje slib společnosti Zalman poskytovat “Cool Innovations“, inovace, které jsou opravdu cool.