Zalman: Nová laserová herní myš ZM-GM7 osmkrát rychlejší

30. 01. 2017 – (Zalman Tech Co., Ltd.) – Společnost ZALMAN, výrobce oblíbených počítačových skříní a chladicích systémů, je aktivní i na poli počítačových periferií. Jedním z nových produktů této kategorie je laserová myš ZM-GM7. (TZ)

Novinka od společnosti ZALMAN v číslech: Vysoká rychlost odezvy s frekvencí 1 000 Hz, myš je osmkrát rychlejší než standardní USB myš, 12 000 FPS pro přesné snímání polohy a detekci pohybu, šest hodnot nastavení citlivosti DPI až do úrovně 16 000.

Myš je vybavena dalšími prvky jako jsou laserový sensor Avago A9800 a 32bitový ovladač MCU. Hráči počítačových her navíc ocení proslulé přepínače OMRON a sedm multifunkčních ovládacích tlačítek, jejichž přednastavení může být změněno příslušným softwarem.  Zařízení navíc umožňuje ukládat makra. Dodávaný software poskytuje další možnosti, jako jsou individualizované nastavení RGB barevných efektů a podsvícení, nastavení rychlosti double klikem, nastavení citlivosti a výšky snímače nad povrchem (až 5 mm).  Design myši je univerzální a bude sedět všem způsobům uchopení.

Technické údaje ZM-GM7

Rozměry: 120x66x38 mm

Váha: 140 g

Snímač: Avago ADNS-A9800 laserový

Přepínače: Omron

Rozlišení: 16 000DPI

Frekvence: 1 000 Hz

Zrychlení: 30 G

Maximální rychlost: 150 IPS

Programovatelná tlačítka: 7

Rozhraní: USB

Životnost tlačítek: 20 000 000

Délka kabelu 1,8 m

—————————————————————

Společnost Zalman Tech Co., Ltd. Byla založena v roce 1999 a zavedla do světa počítačů koncept tiché výpočetní techniky “Noiseless Computing”. Bezhlučné chlazení počítačů bylo stále více vyžadováno a přispělo k rychlému růstu značky ZALMAN, která poskytovala trhu ultratichá chlazení stolních počítačů. Zalman si následně upevnil své postavení na trhu investicemi do výzkumu a vývoje, vysokou kvalitou výroby, globálním marketingem a kvalitní zákaznickou podporou.

Aktivity značky Zalman zasahují do inovativních řešení, jako jsou 2D/3D konverzní LED monitory, napájecí zdroje s chlazením, chlazení pro notebooky, sluchátka Surround Sound & Dual Stereo nebo herní rozhraní FPS GUN. To vše potvrzuje slib společnosti Zalman poskytovat “Cool Innovations“, inovace, které jsou opravdu cool.