Tech Data autorizovaným distributorem produktů Matrox

Praha, 3. února 2017 – Tech Data Distribution dnes oznámila uzavření autorizovaného distribučního kontraktu s kanadskou společností Matrox, která je výrobcem profesionálních grafických řešení pro nejrůznější aplikace.  Kontrakt zahrnuje kompletní portfolio firmy Matrox a je platný pro Českou republiku.  (TZ)

Podpisem autorizovaného distribučního kontraktu získají zákazníci Tech Data přístup k největšímu skladu položek společnosti Matrox v České republice za nejvýhodnější ceny. Aktuálně je skladem na 250 položek a jejich počet dále roste. Produktovým manažerem značky Matrox v Tech Data Distribution je Jakub Kulič.

O společnosti Matrox

Společnost byla založena již v roce 1976 v kanadském Montrealu. Od svého vzniku se specializuje na vývoj a výrobu produktů pro profesionální grafické aplikace a multimonitorová řešení (grafické karty, řešení pro videostěny, externí grafická hardwarová řešení atd.). Společnost se zaměřuje na výrobu grafických řešení pro odvětví, která vyžadují vysoce trvanlivé a spolehlivé produkty.

O společnosti Tech Data Distribution

Firma Tech Data Distribution, s.r.o., je přední distributor výpočetní a komunikační techniky, digitální spotřební elektroniky a software pro český a slovenský trh. Společnost byla založena v polovině roku 1991 v Praze pod názvem Expert & Partner. V dubnu 1993 se stala součástí celoevropské distribuční sítě Computer 2000, vlastněné od roku 1999 americkou distribuční firmou Tech Data Corporation. V distribuční nabídce Tech Data Distribution naleznete produkty nejdůležitějších výrobců ze všech oblastí výpočetní a komunikační techniky. V březnu 2004 úspěšně proběhla integrace společnosti Azlan. K obsluze svých zákazníků využívá logistické centrum v Boru u Tachova, které v rámci Tech Data Corporation patří mezi největší na světě.

O společnosti Tech Data Corporation

Společnost Tech Data Corporation je předním světovým distributorem produktů, řešení a služeb v oblasti informačních technologií. Díky propracované logistice a službám s přidanou hodnotou pomáhá 105 000 prodejců ve více než 100 zemích světa efektivně uspokojovat požadavky koncových uživatelů na nejrůznější technologie. Společnost se umístila v žebříčku Fortune 500 na 108. místě a dosáhla tržeb ve výši 26,4 mld. USD za poslední fiskální rok, který skončil 31. ledna 2016. Více informací najdete na: www.techdata.com nebo na sociálních sítích Facebook a Twitter