Příznivci Linuxu se sejdou 28. února v Praze na SUSE Expert Days 2017

Praha 7. února 2017 – Odbornou konferenci SUSE Expert Days 2017 pořádá v úterý 28. února 2017 v Praze společnost SUSE. Celodenní akce, jež se zaměří mj. na témata OpenStack Cloud ve spojení s kontejnery, softwarově-definovaná úložiště či jak lépe spravovat serverovou infrastrukturu, se uskuteční v Muzeu městské hromadné dopravy v Praze – Střešovicích. Účastníci se mohou na místo přepravit historickými tramvajemi z předem určených zastávek. (TZ)

Program konference bude velmi bohatý. „Těšit se můžete na zajímavé přednášky, ať už v podání našeho technického ředitele Thomase Di Giacoma, nebo partnerů naší konference, kterými jsou společnosti Microsoft, SAP, Abacus, SÍŤ a OKsystem,“ říká Miroslav Kořen, regionální manažer společnosti SUSE pro Českou republiku a Slovensko. Z konkrétních přednášek jmenujme Cloudovou infrastrukturu nejen pro SAP HANA od Radima Cimoradského ze společnosti Microsoft či Software-defined Storage, teorie a praxe od Jana Petráka ze společnosti Abacus a Martina Zikmunda ze společnosti SUSE.

Zajímavou případovou studii z automobilového průmyslu představí Martin Vaňous ze společnosti SÍŤ, přednášku na téma Proč podniky přecházejí na SAP HANA a jak s tím pomáhá SUSE? uvede Norbert Hanuška ze společnosti SAP. OpenStacku a kontejnerům se bude ve své prezentaci věnovat Michal Švec ze společnosti SUSE.

Pražská konference SUSE Expert Days 2017 začíná v 9:00 a přednášková část potrvá do 15:45 hod. „Celý den bude zakončen prohlídkou Muzea MHD,“ dodává Miroslav Kořen. Podrobné informace o programu a registrační formulář pro účastníky naleznete na adrese http://events.suse.com/events/2017-emea-suse-expert-days-prague/event-summary-38f76053cee04f28a537168ce68b43f8.aspx.

O společnosti SUSE

Společnost SUSE jako průkopník v oblasti open source softwaru poskytuje spolehlivý linuxový operační systém, cloudovou infrastrukturu a řešení pro ukládání dat, jež firmám přinášejí větší míru kontroly a flexibility. Firma má za sebou více než 20 let, během nichž vynikala v inženýrské oblasti, poskytovala špičkové služby a bezkonkurenční ekosystém partnerství. To vše je hnacím momentem pro vývoj produktů a podpory, jež jejím zákazníkům pomáhají zvládat složité situace, snižovat náklady a spolehlivě zajišťovat služby, u nichž nesmí dojít k výpadkům. Dlouhodobě budované vztahy společnosti také umožňují reagovat a dodávat stále více inteligentní inovace, kterou její zákazníci potřebují. Další informace jsou k dispozici na adrese www.suse.com.