Letošní září bude patřit 10. ročníku WebExpo, vstupenky jsou ode dneška k dostání

Praha, 23. února – Více než 80 řečníků z České republiky i zahraničí, čtyři přednáškové sály, tři prostory pro networking a 2 dny nabité informacemi z prostředí webu. To vše slibují organizátoři tradiční webové události ve střední Evropě, která proběhne
22. a 23. září v Praze. Letos se koná už podesáté a vstup mezi dvouciferné ročníky slaví rozšířením. (TZ)

Konference, na které se potkají weboví vývojáři a UX designeři s marketingovými odborníky či podnikateli. “WebExpo je typické tím, že ačkoli jde o konferenci primárně zaměřenou na weby, potkávají se tu lidé z různých oborů. Mohou si předávat zkušenosti a znalosti, ale také navazovat spolupráci a obchodní partnerství,” přibližuje Šárka Štrossová, hlavní organizátorka.

Dnes byl spuštěn prodej prvních vstupenek. “V první vlně nabízíme 200 vstupenek za sníženou cenu 3999 Kč (149 EUR). Následně cena poroste,” říká Štrossová. Organizátoři očekávají okolo 2 tisíc návštěvníků, z toho až třetina by do Prahy mohla zavítat ze zahraničí, zejména z Evropy. “Díky zahraničním návštěvníkům mohou ti čeští během konání konference WebExpo navázat kontakty a získat zkušenosti i z jiných trhů, než je ten náš,” doplňuje Štrossová. Přednášky budou ve většině případů probíhat v angličtině.

Kvůli rostoucímu zájmu o WebExpo letos organizátoři rozšířili prostory, ve kterých se akce bude konat. “Celkem budou 4 přednáškové sály, Velký sál Lucerny, Kino Lucerna, Divadlo ABC, Lucerna Music Bar. Nebudou chybět ani skvělé prostory pro networking, Galerie Lucerna, Mramorový sál a Kavárna Lucerna,” uzavírá Štrossová.