PLAYzone aréna navštívila galaxii 4FANS

Praha, ČR – 28. února 2017 – Galaxie se v Kongresovém centru v Praze skládala z několika tématických planetek. Jednou z nich byla i Planeta gamingu a technologií, kde se na programu podílely právě stánky partnerů PLAYzone arény. (TZ)

Už tradičně se pařilo ostošest v herní zóně s oficiálními počítači Mistrovství ČR v počítačových hrách HAL3000 MČR Pro 2017 a oficiálními monitory AOC AGON. Zážitek z hraní dokreslily stylové periferie značky Connect IT, premiérově byla k vyzkoušení i jedinečná DOODLE Mouse.

Zejména Counter-Strike: GO se celou sobotu hrál na stánku GIGABYTE, kde mimo našlapaných a módovaných mašin byly k vidění také nejnovější základní desky řady AORUS. U CS:GO ještě chvíli zůstaneme, na stánku DELLu se celý den pohybovala slovenská legenda Ivan „Dev1“ Lazarov. Nikdo jej sice v 1vs1 výzvě neporazil, všichni se v herní zóně plné mimozemské techniky, notebooků i desktopů, dobře bavil. A to samozřejmě nejen hraním.

Kdo přišel omrknout moderní technologie, nemohl minout stánek Samsungu, kde toho bylo k vidění opravdu hodně. Ať už jste fanoušky prohnutých monitorů, vlajkových lodí světa mobilních telefonů Galaxy A 2017 nebo třeba 4D technologií, u Samsungu jste si přišli na své. Pokecat a utkat jste se mohli se známými hráči ve hrách Hearthstone nebo Clash Royale, na místě nechyběl komentátor Petr „CzechCloud“ Žalud a hráč eSuby Oldřich „Faeli“ Mahdal.

Odnést si něco domů si každý návštěvník 4FANS mohl ze stánků PLAYzone arény DEV1S, eSubawear nebo Blindbox. Domácí značku herních produktů DEV1S si nadšeně vyzkoušelo či zakoupilo mnoho z vás, ať už šlo o oblečení, podložku či unikátní herní brýle. Na eSubawear stánku byly mimo produktů týmu eSuba populární také repliky CS:GO nožů Karambit. Od Blindboxu odcházel každý s úsměvem na tváři, který vykouzlily nádherné sběratelské figurky.

Kompletní fotogalerii ze zastávky PLAYzone arény na 4FANS najdete na našem Facebooku.

O PLAYzone

Agentura PLAYzone se zaměřuje na pořádání herních eventů, online marketing v herní komunitě, profesionální živé přenosy z herních i neherních akcí a také každoroční pořádaní Mistrovství České republiky v počítačových a mobilních hrách, které je považováno za vrcholnou esportovou akci. Velkou aktivitou je také portál PLAYzone.cz, jenž je nejnavštěvovanějším herním portálem na českém internetu a jehož náplní je každodenní pořádání turnajů, zpravodajství z domácího i zahraničního světa progamingu, společně s celou řadou komunitních aktivit.