World of Tanks Blitz přináší francouzské tanky

Únor, 2017 — Francouzské tanky dorazily na bojiště World of Tanks Blitz. Na hráče tak čeká zcela nová linie deseti bojových vozidel, u nichž si s chutí mohou zakřičet“ „Viva la tanks.“ (TZ)

„V únoru jsme oslavili skutečně pořádný milník. World of Tanks si stáhlo již 80 miliónů hráčů,“ vysvětluje producent hry Andrej Rjabolov. „ Opravdu jsme nesmírně vděřni našemu publiku, za jejich přízeň a lásku, za jejich nadšení pro hru. Od nás mohou v budoucnosti očekávat více herního obsahu, nová vylepšení a zbrusu nové eventy.“

Na začátku francouzské linie stojí předchůdce sovětského tanku MS-1 a skutečný průkopník, slavný Renault FT. Toto byl první tank na světě, který měl věž na vrcholu a motor v zadní části. V podstatě lze říci, že Renault FT byl v mnoha ohledech revolučním bojovým vozidlem. Řízení Renaultu FT pak bylo v přední části a potvrzení toho, že Francie musí být vždy „en vogue“. Nová linie nabízí třikrát „těžkou váhu“ s automatickým nabíjením a opravdu silnými motory a vrcholí Tier IX-X AMX 50 120 a AMX 50B.

Naučit se ovládat těžké tanky samozřejmě usnadní šest lehkých a středních tanků. Francouzské tanky přinesly do hry devastující sílu, ale také vášeň a rychlost.

Na konci února jsme navíc rozjeli zbrusu nový event nazvaný The Lost Division, v němž budete plnit celou řadu úkolů. Jak však napovídá název, hlavně budete hledat a také nacházet truhly obsahující celou řadu skvělých cen. A rozhodně vás potěší, že mezi cenami najdete i takové skvosty jako FCM 50t, AMX CDC nebo IS-2.

###

O World of Tanks Blitz

World of Tanks Blitz je akční týmová free-to-play hra vice hráčů věnovaná divokým tankovým bitvám. Hra inspirovaná obrovsky populárními World of Tanks přínaší souboje tanků napříč platformami. Je dostupná na nejrůznější smartphony a tablety i na Windows 10 PC a Mac OS X.

S působivým seznamem více než 200 ikonických obrněných vozidel, ohromující grafikou, intuitivním ovládáním dotykové obrazovky tabletu a telefonu, stejně podporou klávesnice a myši pro PC a Mac OS X verzi, World of Tanks Blitz umožnuje okamžitý nástup do rychlé akce sedmi proti sedmi bez ohledu na to, kde se zrovna nacházíte.

Sjednocené Wargaming.net ID umožňuje plynulý přechod mezi platformami a zařízeními se zachováním pokroku ve hře, zatímco podpora cross-platform hraní umožňuje World of Tanks Blitz komunitě hrát společně na v rámci jednoho serveru.

O společnosti Wargaming

Wargaming je oceňovaný tvůrce a vydavatel online her. Je jedním z lídrů na trhu free-to-play MMO. Společnost byla založena jako soukromá společnost v roce 1998 a k dnešnímu dni vydala více než 15 herních titulů. V současné době se Wargaming zaměřuje na tvorbu válečných týmových MMO her věnovaných válčení první poloviny 20. století zahrnující obrněné World of Tanks, vzdušné souboje World of Warplanes a námořní World of Warships. Tyto tři propletené tituly spolu tvoří společný herní svět integrovaný v rámci portálu

www.wargaming.net.

Společnost dále uvedla  World of Tanks na Xbox a World of Tanks Blitz na mobil a tablet. V roce 2014 resp. 2015 představil World of Tanks na Xbox epické bitvy tank proti tanku i konzolovým hráčům a nabídl první multiplatformní herní zážitek pro Xbox 360 a Xbox One. V roce 2016 vydal Wargaming World of Tanks pro PlayStation®4 a pokračuje tak v dobývání světa konzolí.